Podstavec na minerály (štvorcový)

Kód: 436/BIE 436/CER 436/CIR Zvoľte variant
€0,70
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Podstavec na minerály (štvorcový) je ideálnou voľbou pre každého zberateľa minerálov, ktorý chce prezentovať svoju zbierku s eleganciou a praktickosťou. Tento podstavec je navrhnutý tak, aby dokonale podčiarkol krásu a unikátnosť každého minerálu.

Rozmer je: 40 x 40 x 15 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstavec na minerály je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je pevný, odolný a zároveň elegantný. Jeho štvorcový tvar umožňuje ľahké umiestnenie na akomkoľvek rovnom povrchu a perfektne sa hodí na vystavenie vašich obľúbených minerálov. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a jemným líniám sa tento podstavec hodí k akémukoľvek interiéru.

Podstavec na minerály (štvorcový) je navrhnutý tak, aby bol stabilný a pevný. Jeho dizajn zaisťuje, že minerály budú bezpečne umiestnené a chránené pred poškodením. Tento podstavec je ideálny na vystavenie ako samostatných minerálov, tak celých zbierok.

Tento podstavec je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá štýlové a praktické riešenie na prezentáciu svojich minerálov. S týmto podstavcom môžete ľahko vystaviť a užiť si krásu prírodných kameňov.

Ak hľadáte spôsob, ako prezentovať svoju zbierku minerálov s eleganciou a praktickosťou, podstavec na minerály (štvorcový) je skvelou voľbou.