Magnet Fishing magnety

Ako poznám, ktorý super silný rybársky magnet je pre mňa ten pravý?
Zistite to nižšie:

Začiatočník
Či už ste v športe nováčikom alebo chcete upgradovať na svoj prvý neodymový magnet, naše jednostranné kotúčové magnety sú ideálne pre všetky vekové kategórie a úrovne skúseností.

Výhody: jednostranný, ľahko použiteľný
Nevýhody : magnet musí smerovať v smere magnetických materiálov
Pokročilý
Pokročilé magnety sú pre ľudí, ktorí chcú vylepšiť svoje skúsenosti s lovom magnetov. Naše obojstranné diskové magnety sú jedným z našich najpredávanejších magnetických produktov.

Plusy: vyšší magnetický ťah, vyššia hmotnosť znamená, že magnet zapadne hlbšie do bahna, ideálny stav je kamenistá voda, väčší rozsah predmetov a materiálov, ktoré môžete nájsť, magnet ktorý vydrží celý život.
Nevýhody: ťažšie pri zdvíhaní a hádzaní, ťažná sila je kombinovaná sila oboch magnetov, takže sila každej strany je efektívne polovičná.
Super silný rybársky magnet
Ste seriózny magnet fisher so značnými skúsenosťami? Napriek tomu, že tieto magnety môže technicky používať každý, odporúčame to odborníkom, ktorí vedia, ako zaobchádzať s tými najvýkonnejšími magnetmi a sú pripravení zaobstarať si jediný magnet, ktorý kedy budú potrebovať. Naše super silné neodymové magnety sme preto pomenovali Bestie, Terror a Barbarian.

Výhody: Priťahujte kovové materiály zo všetkých strán magnetu. Super silný neodymový magnet, veľká sila magnetického poľa, najvyššia pravdepodobnosť nájdenia pokladov
Nevýhody: Už nikdy nebudete chcieť použiť iný magnet!
Nehovoriac o tom, že keď si kúpite magnet Magnetar, priamo podporíte malý rodinný podnik zložený z ľudí, ktorí sú pre rybárske magnety rovnako nadšení ako ich zákazníci.

Nezabudnite si prezrieť naše potreby pre rybárčenie Magnetar Magnet Fishing a sady magnetov pre rybárčenie.

8 položiek celkom
FOTO1498 1
Novinka Tip
€29 –17 %
€24

Classic Fishing Magnet 110 kg umožňuje lov pomocou magnetu pre každého! Tento magnet odolný voči nárazu sa jednoducho používa, a preto je ideálny hlavne pre deti.

475
classic 150 hoofd
€39

Classic Fishing Magnet 200 kg je povedzme naozajstná klasika. Tento jednostranný rybársky magnet je odolný voči nárazu a je vhodný pre deti a začiatočníkov.

478
Classic 250 1
€49

Classic Fishing Magnet 300 kg umožňuje lov na magnet pre každého. Tento rybársky magnet odolný voči nárazu sa ľahko používa, a preto je ideálny pre začiatočníkov s magnetmi.

481
Easy vismagneet
€53

Revolučná 360 ° Easy Fishing Magnet má ďalekosiahlu všestrannú príťažlivosť a je ideálna pre deti a začiatočníkov. Pre Easy Fish Magnet sa odporúča použiť ochranný kryt. Bez...

499
Classic 350 hoofd afbeelding
€66

Classic Fishing Magnet 400 kg je silný jednostranný rybársky magnet s puzdrom. Tento magnet je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých užívateľov.

484
1129 bulldog 800 magnetar
€97

Bulldog 500 je obojstranný rybársky magnet s celkovou ťažnou silou 500 kg. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Bulldog 500 je obojstranný rybársky magnet. Náš buldog je...

541
Bergemagnet fur magnetfischen
€97

Classic Fishing Magnet 500 kg je najsilnejší jednostranný magnet od Magnetaru. Vhodné pre pokročilých lovcov s magnetom.

487
FOTO1441
€97

Hardcore - 600 kg - Allround 360 ° má vynikajúci pomer ceny a kvality a je v súčasnosti najpredávanejším rybárskym magnetom. Navrhol Magnetar. Pre Hardcore Fishing Magnet...

544

Prečo zvoliť Magnetar ako najsilnejší rybársky magnet?
Vždy volíme kvalitu. Máme dlhoročné skúsenosti s navrhovaním a výrobou tých najlepších magnetov, ale aj radi magnetom hádžeme sami. Z vlastnej skúsenosti s magnetickým rybolovom vieme, čo je dôležité. Vyberáme najlepší materiál, najlepší náter a naši zákazníci sú vždy spokojní! A náš zákaznícky servis vám vždy rád pomôže. Ak máte nejaké otázky alebo sa chcete dozvedieť viac o produktových akciách za lepšiu cenu, kontaktujte nás.