Classic Fishing Magnet 110 kg

Kód: 475
Novinka Tip
€29 –24 %
FOTO1498 1
€29 –24 % €22
Skladom

Classic Fishing Magnet 110 kg umožňuje lov pomocou magnetu pre každého! Tento magnet odolný voči nárazu sa jednoducho používa, a preto je ideálny hlavne pre deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Classic Fish Magnet 110 kg je jednostranný neodymový magnet. Ide o vhodný malý rybársky magnet pre deti. Je mimoriadne vhodný na odstraňovanie malých predmetov z vody. Máte loď a chcete nájsť stratený predmet? Aj preto je tento rybársky magnet dobrou voľbou.
Jednostranný rybársky magnet pre deti
S Classic Fishing Magnet 110 kg získate rybársky magnet za relatívne málo peňazí. Jedná sa o jednostranný magnet, ktorý je magnetický iba v spodnej časti. Všetka magnetická sila sa preto sústredí na jednu stranu, ktorá môže byť za správnych okolností pomerne silná.

Ťažné sily 110 kg je dosiahnuté iba za vhodných podmienok. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu. Pravdepodobnosť, že sa tak stane, nie je obvykle príliš vysoká.

Vo väčšine prípadov nie je Classic Fishing Magnet 110 kg taký výkonný ako naše ostatné modely. Vďaka tomu je tento magnet vhodný pre deti alebo vhodný na lov malých predmetov, ako sú kľúče a mince, z vody. Tento rybársky magnet váži iba 160 g, takže ho deti ľahko používajú v kombinácii so 6 mm lanom.

Chcete to s magnetfishingom brať vážne? Potom odporúčame naše silnejšie modely. Classic Fishing Magnet 300 kg a všestranné 360 ° magnety Easy a Hardcore sú vynikajúce možnosti pre začínajúcich rybárov s magnetmi, ktorí chcú mať možnosť chytiť širokú škálu predmetov.

Vysoká kvalita
Všetky rybárske magnety Magnetar sú vyrobené z neodýmu. Vďaka tomu si naše rybárske magnety uchovávajú svoju magnetickú silu po celé desaťročia. Pri správnom používaní a skladovaní sa po 100 rokoch stráca iba jedno percento pevnosti. Preto ponúkame najkvalitnejšie rybárske magnety na trhu.

V posledných rokoch je trh zaplavený nekvalitnými produktmi. Rybárske magnety od iných dodávateľov často po niekoľkých mesiacoch stratia svoju silu. Často sa jedná o väčšie magnety, ktoré sú vyrobené z menej kvalitného neodýmu a sú ponúkané prostredníctvom klamlivých inzerátov. Tieto typy produktov môžu byť lacné, ale z dlhodobého hľadiska sú sklamaním.

Magnetar je malý rodinný podnik, ktorý prevádzkujú skutoční nadšenci pre rybolov magnetom. Kvalita je našou najvyššou prioritou a na produktoch to spoznáte. Všetky naše rybárske magnety sú navrhnuté naším vlastným tímom, aby bola zaistená kvalita. Hľadáte spoľahlivý, účinný a kvalitný rybársky magnet? Potom je Magnetar tým pravým miestom pre vás!

Naše neodymové rybárske magnety sú veľmi silné. To spôsobuje, že niektoré predmety sú k magnetu priťahované vysokou rýchlosťou. To prirodzene vedie k potenciálne nebezpečným situáciám. V niektorých prípadoch sa môže medzi magnet a predmet zachytiť prst. Zaobchádzajte preto s magnetmi vždy opatrne.