Minelab

Webová stránka značky: Minelab

Firma vyrába produkty pre detektorárov a hľadačov zlata. Spoločnosť Minelab vznikla v roku 1985. Vďaka tomu Minelab začal vyrábať v pomerne krátkom čase vysoko technologicky vyspelé detektory kovov.

Detektory Minelab sú navrhnuté na objavovanie. Ich výskumný a vývojový tím má 50 inžinierov. Vďaka tomu sjú ručné technológie detekcie kovov najlepšie na svete. Je tomu už 35 rokov a neplánujú sa tohto titulu v dohľadnej dobe vzdať.

Každý produkt, ktorý nesie odznak Minelab, je vyrobený robustne a presne. Pýši sa certifikáciou ISO 9001 a vyrába podľa vojenských štandardov. To je dôvod, prečo vojenské sily po celom svete dôverujú ich detektorom. Baníci v Afrike vďaka detektorom tejto značky objavujú zlato, ktoré im zmení život. A hľadači pokladov po celom svete používajú tieto detektory na odhaľovanie histórie, od vzácnych relikvií až po staré mince.

Minelab je divíziou spoločnosti Codan Limited, medzinárodného lídra v inovatívnych technologických riešeniach vo viac ako 150 krajinách. Dealerská sieť Minelabu pokrývajú celý svet: Austrália, Európa, Stredný východ, Ázia a Amerika.

S Minelab zistíte, že výkon je všetkým.

Žiadne produkty značky Minelab sa nenašli...