Bulldog 500 kg obojstranný magnet

Kód: 541
€97
Skladom

Bulldog 500 je obojstranný rybársky magnet s celkovou ťažnou silou 500 kg. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Bulldog 500 je obojstranný rybársky magnet. Náš buldog je vyrobený z neodýmu a "hryzie do všetkých predmetov". Tento magnet je teda vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých užívateľov. Oceľové puzdro zabraňuje pádu a poškodeniu nárazom. To zaisťuje, že si svoj rybársky magnet môžete užívať mnoho rokov. Hľadáte odolný, výkonný a všestranný variant? Potom je Bulldog 500 vynikajúcou voľbou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetky rybárske magnety Bulldog sú magnetické z oboch strán. Bulldog 500 má celkovú ťažnú silu 500 kg, čo je 250 kg na stranu. Vďaka tomu je magnet dostatočne silný, aby z vody vylovil tie najunikátnejšie predmety. Dve magnetické strany zaistia, že šanca na pekný nález je väčšia ako u jednostranného magnetu.

Obojstranný magnet je možné použiť niekoľkými spôsobmi. Pokiaľ chcete magnet pretiahnuť vodou naplocho (čo zvyšuje šancu na zachytenie), skrutku s okom je možné namontovať na stranu. Pretože obojstranný rybársky magnet obsahuje dve magnetické plochy, bude magnet vždy smerovať ku dnu. Nevýhodou horizontálneho rybolovu je, že magnet môže vyvíjať menšiu silu na nájdený predmet. Ťah je totiž najúčinnejší pri love na výšku.

Pokiaľ je vyžadovaná väčšia sila, je možné skrutku s okom namontovať zvisle na povrch magnetu. To umožňuje nad vodou loviť ťažšie predmety, rovnako ako naše klasické magnety. Rôzne použitie robí magnet multifunkčným v kombinácii s 8 mm lanom.

Chceli by ste obojstranný magnet, ale radšej by ste mali nejakú extra ťažnú silu? Potom sa pozrite na Bulldog 800. Jedná sa o ťažší a silnejší variant s kombinovanou ťažnou silou nie menšou ako 800 kg.