Barbarian 360° Fishing Magnet - 1600kg

Kód: 587
€263 –7 %
Barbarian magnet 360 Degrees Neodymium
€263 –7 % €243
Skladom

Magnet Barbarian 360 ° je extrémne veľký rybársky magnet špeciálne navrhnutý pre profesionálnych magnetových rybárov. Je to najvýkonnejší všestranný 360 ° magnet na svete s ťažnou silou 3500 lbs/1600 kg! Vyrobený zo 100% čistého neodýmu najvyššej kvality, tento magnet je ešte extrémnejší ako náš známy Beast magnet. S týmto magnetom zaobchádzajte a skladujte ho s maximálnou opatrnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Počas rybárčenia chráňte magnet ochranným krytom. Bez ochranného krytu môže dôjsť k poškodeniu magnetu pri náraze na tvrdé predmety. Ochranný kryt nie je súčasťou magnetu.

Pozitívne reakcie na naše magnety Hardcore, Terror a Beast nás motivovali k vývoju nového supermagnetu, BARBARIAN! Tento 100% neodymový magnet je špeciálne navrhnutý pre najpokročilejších profesionálnych magnetových rybárov. Väčší nástupca známeho magnetu Beast, Barbarian, má extra veľký priemer a kombinovanú ťažnú silu na všetkých stranách magnetu až 3500 lbs/1600 kg. Pretože je magnet tak ťažký, ponorí sa extra hlboko do bahna, aby sa dostal k najskrytejším a ťažko dosiahnuteľným pokladom.

Pozor, toto nie je žiadna detská hračka! Tento rybársky magnet je taký silný, že ho musíte používať svedomito. Tento magnet nie je vhodný pre deti! Magnet má neuveriteľne silnú magnetickú príťažlivosť, a preto bude priťahovať všetky magnetické predmety z diaľky. Tento magnet nemá problémy pri love predmetov, aj keď sú predmety okrúhle, hrdzavé alebo ležia ponorené v bahne. Pri nákupe viacerých silných magnetov odporúčame používať ich v primeranej vzdialenosti od seba a skladovať ich od seba.

Rybársky magnet Barbarian má 360 ° magnetickú ťažnú silu 3500 lbs / 1600 kg. Predmety sú priťahované na všetky strany magnetu za akýchkoľvek podmienok pod vodou (blato, bahno, prúd, kamene) a o kamene sa ľahko nezachytia. Tento magnet, navrhnutý pre najpokročilejšieho magnetového rybára, vyžaduje extrémnu starostlivosť a ohľaduplnosť.

Tento ťažký magnet je vhodný iba pre profesionálnych rybárov s magnetmi. Vzhľadom na svoju váhu sa nedá hodiť veľmi ďaleko, ale to, čo mu chýba na diaľku, vynahrádza vo všetkých terénoch a hĺbkach. Jedná sa o najväčší a najsilnejší dostupný rybársky magnet. Dokáže získať všetky poklady jediným hodom: trezory, zbrane, autodiely, skútre, elektrobicykle a mnoho ďalšieho.