Bulldog 800 kg obojstranný magnet

Kód: 553
€142
Skladom

Bulldog 800 je obojstranný rybársky magnet s celkovou ťažnou silou 800 kg. Vhodné pre pokročilých lovcov s magnetom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bulldog 800 je najsilnejší obojstranný rybársky magnet Magnetar. Náš buldog je vyrobený z neodýmu a hryzie do všetkých predmetov. Vďaka tomu je vynikajúcim produktom pre pokročilých magnetových rybárov. Oceľové puzdro zabraňuje pádu a poškodeniu nárazom, takže si môžete svoj rybársky magnet užívať mnoho rokov. Hľadáte teda odolný, výkonný a všestranný variant? Potom je Bulldog 800 pre vás.

Všetky rybárske magnety Bulldog sú magnetické z oboch strán. Bulldog 800 má celkovú ťažnú silu 800 kg, čo je 400 kg na stranu. Ťažké trezory, autodiely a ďalšie predmety nie sú pre tohto siláka žiadny problém. Dve magnetické strany zaistia, že šanca na pekný nález je väčšia ako u jednostranného magnetu.

Obojstranný magnet je možné použiť niekoľkými spôsobmi. Pokiaľ chcete magnet pretiahnuť vodou naplocho (čo zvyšuje šancu na zachytenie), skrutku s okom je možné namontovať na stranu. Pretože obojstranný rybársky magnet obsahuje dve magnetické plochy, bude magnet vždy smerovať ku dnu a prípadným pokladom. Nevýhodou horizontálneho rybolovu je, že magnet môže vyvíjať menšiu silu na nájdený predmet. Ťah je totiž najúčinnejší pri love na výšku.

Pokiaľ je vyžadovaná väčšia sila, je možné skrutku s okom namontovať zvisle na povrch magnetu. To umožňuje nad vodou loviť ťažšie predmety, rovnako ako naše klasické magnety. Rôzne použitie robí magnet multifunkčným v kombinácii s lanom 8 mm alebo 10 mm.