Beast 360° Fishing Magnet - 1400kg

Kód: 590
€199
Skladom

Náš 360 ° všestranný rybársky magnet je neuveriteľne silný a je ideálny pre veľmi skúseného rybára s magnetom. Beštia má neuveriteľne silnú magnetickú príťažlivosť a bude priťahovať všetky magnetické predmety z diaľky, aj keď sú okrúhle, hrdzavé alebo hlboko ponorené. Tento rybársky magnet je taký silný, že pri skladovaní, preprave a používaní musíte dbať na zvýšenú opatrnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Počas rybolovu chráňte magnet ochranným krytom. Bez ochranného krytu môže dôjsť k poškodeniu magnetu pri náraze na tvrdé predmety. Ochranný kryt nie je súčasťou magnetu.

Neodymový rybársky magnet The Beast
Pozitívne reakcie na naše magnety Hardcore a Terror nás motivovali k vývoju nového magnetu Beštie! The Beast je ešte mocnejší ako náš Hardcore & Terror magnet, nie je silný, je BEASTIÁLNE silný. Rybársky magnet Beast je väčším nástupcom známeho magnetu Terror. Pretože je magnet ťažší, zapadá extra hlboko do bahna a bahna. To umožňuje magnet dosiahnuť hlbšie a ťažšie nájsť predmety.

Ako všestranný rybársky magnet má Beast magnetickú ťažnú silu približne 770 lb/350 kg na každú stranu. Vyrobené zo 100% neodýmu, najsilnejšieho permanentne magnetického materiálu zo vzácnych zemín, Beast ponúka optimálnu príležitosť na zachytenie kovových predmetov blízko aj na diaľku.

Názov magnetu hovorí za všetko, tento magnet je Beštie! Rybársky magnet Beast má 360 ° magnetickú ťažnú silu 3100 lbs / 1400 kg. Predmety sú priťahované na všetky strany magnetu za akýchkoľvek podmienok pod vodou (blato, bahno, prúd, kamene) a o kamene sa ľahko nezachytia. Tento magnet, navrhnutý pre pokročilého rybára s magnetmi.

The Beast je pre dravých magnetových rybárov, ktorí vedia, čo robia. Tento magnet je taký silný, že sa pod vodou pohybuje a sám vyhľadáva predmety. Magnet je tak ťažký, že sa prediera blatom a je schopný dosiahnuť na niektoré z najhlbších, najstarších a najskrytejších objektov. Vylepšite svoje magnetické rybárske vybavenie a nájdite tie najťažšie poklady, ako sú veľké trezory, zbrane, autodiely, skútre, ebike a mnoho ďalšieho.