Classic Fishing Magnet 300 kg

Kód: 481
€49
Skladom

Classic Fishing Magnet 300 kg umožňuje lov na magnet pre každého. Tento rybársky magnet odolný voči nárazu sa ľahko používa, a preto je ideálny pre začiatočníkov s magnetmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Classic Fishing Magnet 300 kg je jednostranný neodymový magnet s puzdrom. Tento produkt je vhodný pre začínajúcich lovcov s magnetom, ktorí chcú z vody dostať veľké aj malé predmety. Oceľové puzdro zaisťuje odolnosť magnetu proti nárazom. Hľadáte silný magnet, ktorý je cenovo dostupný a môže ho používať celá rodina? Potom je tento skvelá voľba!

Pevné puzdro chráni tento rybársky magnet pred nárazom a poškodením pri páde. To zaisťuje, že tento produkt je magnetický iba v spodnej časti. Všetka magnetická sila je teda sústredená na jednu stranu. Vďaka tomu je magnet obzvlášť silný. Ťažké predmety s plochými stranami, ako sú trezory, dopravné značky a oceľové nosníky, je možné z vody odstrániť s najväčšou ľahkosťou. Ale ani menšie historické objekty nie sú pre tento rybársky magnet žiadny problém.

Classic Fishing Magnet 300 kg sa obvykle používa v kombinácii s 8 mm lanom.

Ťažná sila 300 kg naznačuje, že magnet je veľmi silný. To je tiež prípad, ale to sa dá dosiahnuť iba za ideálnych podmienok. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu. Šanca, že vo vode nájdete predmety, ktoré tieto špecifikácie obsahujú, nie je väčšinou príliš veľká.

Naše neodymové rybárske magnety sú veľmi silné. To spôsobuje, že niektoré predmety sú k magnetu priťahované vysokou rýchlosťou. To prirodzene vedie k potenciálne nebezpečným situáciám. V niektorých prípadoch sa môže medzi magnet a predmet zachytiť prst. Zaobchádzajte preto s magnetmi vždy opatrne.