Classic Fishing Magnet 500 kg

Kód: 487
€97
Skladom

Classic Fishing Magnet 500 kg je najsilnejší jednostranný magnet od Magnetaru. Vhodné pre pokročilých lovcov s magnetom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Classic Fishing Magnet 500 kg je jednostranný neodymový magnet. Je vhodná pre skúseného magnetového rybára, ktorý chce z vody dostať tie najťažšie predmety. Oceľové puzdro zabraňuje poškodeniu magnetu. Hľadáte veľmi silný, spoľahlivý a cenovo dostupný rybársky magnet? Potom je to skvelá voľba!

Classic Fishing Magnet 500 kg obsahuje oceľové puzdro. To chráni produkt pred pádom a poškodením nárazom. To zaisťuje, že tento produkt je magnetický iba v spodnej časti. Všetka magnetická sila je teda sústredená na jednu stranu. Vďaka tomu je magnet obzvlášť silný. Ťažké predmety s plochými stranami, ako sú trezory, dopravné značky a oceľové nosníky, je možné z vody odstrániť s najväčšou ľahkosťou. Ani menšie historické objekty nie sú pre tento rybársky magnet žiadny problém.

Obvykle sa používa Classic Fishing Magnet 500 kg s lanom 10 mm. S hmotnosťou 1660 g sa jedná o pomerne ťažký výrobok. To znamená, že pre každého nie je ľahké dostať magnet do vody na správne miesto.

Nie je ťažná sila 500 kg príliš silná? To je logická otázka, ktorá je často kladená. Magnet je veľmi silný, ale ťažné sily 500 kg je dosiahnuté iba za ideálnych okolností. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu.

Naše neodymové rybárske magnety sú veľmi silné. To spôsobuje, že niektoré predmety sú k magnetu priťahované vysokou rýchlosťou. To prirodzene vedie k potenciálne nebezpečným situáciám. V niektorých prípadoch sa môže medzi magnet a predmet zachytiť prst. Zaobchádzajte preto s magnetmi vždy opatrne a používajte ich na vlastné nebezpečenstvo