Rybársky magnet Terror 360° - 1000kg

Kód: 581
€145
Skladom

Náš magnet Terror je pre pokročilých a odvážnych magnetových rybárov, ktorí chcú uloviť to, čo ešte žiadny magnetový rybár neulovil. Vďaka 360 ° magnetickému poľu je tento čistý neodymový magnet extrémne silný s ťažnou silou až 2200 lb/1000 kg. Upozornenie: Tento magnet nie je pre slabé povahy!

Detailné informácie

Podrobný popis

* Počas rybolovu chráňte magnet ochranným krytom. Bez ochranného krytu môže dôjsť k poškodeniu magnetu pri náraze na tvrdé predmety. Ochranný kryt nie je súčasťou magnetu.

Terror neodymový rybársky magnet
Rybársky magnet Terror sme vyvinuli po úspechu nášho rybárskeho magnetu Hardcore. Magnet Terror ponúka ešte viac možností chytania ako náš Hardcore magnet s extrémne ďalekosiahlou magnetickou ťažnou silou až 2200 lbs/1000 kg. To výrazne zvyšuje šancu na ulovenie väčšieho a lepšieho pokladu. Magnet je tiež ťažší, čo umožňuje magnetu ponoriť sa hlbšie do bahna a dosiahnuť skryté, potopené predmety. Rovnako ako všetky naše magnety je aj Terror 100% neodymový rybársky magnet so silnou ťažnou silou na všetkých stranách magnetu.

Názov magnetu hovorí za všetko, tento magnet je veľmi silný! Rybársky magnet Terror prichytí všetky predmety z akejkoľvek strany, cez bahno a ľahko sa nezachytí o kamene. Dostatočne ťažký na to, aby sa ponoril do bahna bahna, dostatočne ľahký na to, aby sa dal hodiť do vody, môžete s týmto magnetom bez problémov hádzať hodiny v kuse. V strednej váhovej kategórii je vrhacia a dokáže sa dostať na dno bahnitých kanálov a riek aj napriek akémukoľvek prúdu vody.

The Terror je pre rybárov, ktorí majú skúsenosti. Je ideálny na vyzdvihovanie ľahkých, ale aj ťažkých pokladov, ako sú trezory, väčšie zbrane, autodiely, skútre, ebike.