Classic Fishing Magnet 200 kg

Kód: 478
€39 –10 %
classic 150 hoofd
€39 –10 % €35
Skladom

Classic Fishing Magnet 200 kg je povedzme naozajstná klasika. Tento jednostranný rybársky magnet je odolný voči nárazu a je vhodný pre deti a začiatočníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Classic Fish Magnet 200 kg je jednostranný neodymový magnet. Tento produkt je vhodný pre deti a začiatočníkov. Puzdro zaisťuje, že magnet je odolný proti nárazu. Chcete vyloviť z vody množstvo rôznych malých predmetov? Potom je tento magnet skvelá voľba!

Jednostranný rybársky magnet
Pevné puzdro chráni tento rybársky magnet pred nárazom a poškodením pri páde. To zaisťuje, že tento produkt je magnetický iba v spodnej časti. Všetka magnetická sila je teda sústredená na jednu stranu. Vďaka tomu môže byť magnet za správnych podmienok veľmi silný. S Classic Fishing Magnet 200 kg je možné loviť z vody rôzne drobné predmety, ako sú mince, náboje, zbrane a náradie.

Obvykle sa Classic Fishing Magnet 200 kg používa s naším 6mm lanom. Tento rybársky magnet váži iba 360 gramov, takže magnet ľahko dostanete na požadované miesto.

Magnetická sila v praxi
Ťažná sila 200 kg napovedá, že tento rybársky magnet dostane z vody aj tie najťažšie predmety. Môže to tak byť, ale často to tak nie je. Ťažné sily 200 kg je možné dosiahnuť iba za ideálnych podmienok. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu. Šanca, že vo vode nájdete predmety, ktoré tieto špecifikácie obsahujú, nie je väčšinou príliš veľká.

Naše neodymové rybárske magnety sú veľmi silné. To spôsobuje, že niektoré predmety sú k magnetu priťahované vysokou rýchlosťou. To prirodzene vedie k potenciálne nebezpečným situáciám. V niektorých prípadoch sa môže medzi magnet a predmet zachytiť prst. Zaobchádzajte preto s magnetmi vždy opatrne.