Classic Fishing Magnet 400 kg

Kód: 484
€66
Skladom

Classic Fishing Magnet 400 kg je silný jednostranný rybársky magnet s puzdrom. Tento magnet je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých užívateľov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Classic Fishing Magnet 400 kg je jednostranný neodymový magnet s puzdrom. Tento produkt je vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilejších magnetových lovcov. S týmto magnetom vylovíte z vody malé aj veľké predmety. Oceľové puzdro robí tento magnet odolný proti nárazu a nárazu. Hľadáte silný magnet za relatívne nízku cenu? Potom je Classic Fishing Magnet 400 kg dobrou voľbou!

Classic Fishing Magnet 400 kg je jeden z najsilnejších jednostranných rybárskych magnetov od Magnetaru. Výrobok je chránený krytom. Tým sa zabráni poškodeniu pri náraze a páde. Tým je tiež zaistené, že rybársky magnet je magnetický iba na dne. Všetka magnetická sila je teda sústredená na jednu stranu. Vďaka tomu je magnet obzvlášť silný. Tak silný, že niekedy môže byť ťažké odstrániť predmety z magnetu. Ťažké predmety s plochými stranami, ako sú trezory, automobilové diely a oceľové nosníky, je možné z vody odstrániť s najväčšou ľahkosťou. Iné a menšie historické objekty nie sú pre tento rybársky magnet taktiež žiadny problém.

V posledných rokoch je trh zaplavený nekvalitnými produktmi. Rybárske magnety od iných dodávateľov často po niekoľkých týždňoch stratia svoju silu. Často sa jedná o väčšie magnety, ktoré sú vyrobené z menej kvalitného neodýmu a sú ponúkané prostredníctvom klamlivých inzerátov. Tieto typy produktov môžu byť lacné, ale z dlhodobého hľadiska sú sklamaním.

Magnetar je malý rodinný podnik, ktorý prevádzkujú skutoční nadšenci pre rybolov magnetom. Kvalita je našou najvyššou prioritou a na produktoch to spoznáte. Všetky naše rybárske magnety sú navrhnuté naším vlastným tímom, aby bola zaistená kvalita. Hľadáte spoľahlivý, účinný a kvalitný rybársky magnet? Potom je Magnetar tým pravým miestom pre vás!