Hardcore 360° Fishing Magnet-600kg

Kód: 544
€97
Skladom

Hardcore - 600 kg - Allround 360 ° má vynikajúci pomer ceny a kvality a je v súčasnosti najpredávanejším rybárskym magnetom. Navrhol Magnetar. Pre Hardcore Fishing Magnet odporúčame použiť ochranný kryt. Bez ochrany totiž môže pri kontakte tvrdých predmetov s magnetom dôjsť k poškodeniu. Ochranný kryt nie je štandardne súčasťou dodávky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hardcore Neodymium Fishing Magnet je známy svojim obrovským 360 ° magnetickým ťahom za rozumnú cenu. Pokiaľ ide o hodnotu za peniaze, tento magnet nemožno poraziť. Príťažlivosť 14 cm okolo magnetu zaisťuje, že aj ťažšie predmety je možné bez problémov vybrať z vody. S týmto rybárskym magnetom sa zoznámilo nespočetné množstvo magnetických rybárov po celom svete.

S naším Hardcore Fishing Magnetom sa môžete stať skutočným profesionálom! Názov vlastne hovorí za všetko, pretože magnet je veľmi silný! Priťahuje predmety zo všetkých strán av kombinácii s 8mm lanom ho nemôže poraziť blato ani kamene. Hardcore nie je príliš ťažký, nie je príliš ľahký a je možné ho tiež použiť s naším produktom. To z neho robí vynikajúci rybársky magnet pre rôzne cieľové skupiny.

Hardcore je preto jedným z najpredávanejších rybárskych magnetov na trhu. Tento produkt sme vyrobili zo 100% neodýmu. Jedná sa o najmocnejšie magnety na svete, ktoré si svoju príťažlivosť udržujú po celé desaťročia. V zásade je jedno, aké poklady chcete z vody vytiahnuť, s Hardcore Fishing Magnet by to malo fungovať!

V priebehu rokov došlo k skutočnému vývoju rybárskych magnetov. Všetko začalo v Magnetare s produktmi Classic, ktoré na jednej strane zaujmú a sú dostupné dodnes. Následne Magnetar ako prvá organizácia na svete prišla s obojstranným designom. Tie sú dostupné pod názvom Bulldog. V roku 2016 sme v spoločnosti Magnetar navrhli široko uznávané 360 ° všestranné rybárske magnety. Sú vyrobené zo 100% neodýmu, a preto sú veľmi pevné.

Vďaka tomu sa Magnetar stal jednotkou medzi dodávateľmi rybárskych magnetov v Európe. Naše magnety sú starostlivo navrhnuté a vyrobené z materiálov najvyššej kvality. Náš tím nadšených magnetfishingových nadšencov taktiež robí všetko pre to, aby našim zákazníkom čo najlepšie pomohol. To znamená, že sa naši zákazníci stále vracajú: spoločne hľadajú tie najkrajšie poklady!

Stále hľadáte iný typ? Potom sa pozrite na naše ďalšie 360 ° všestranné rybárske magnety. Sú to Easy, Terror, Beast a Barbarian.