Prezentačný, plávajúci rámček

Kód: 608/BIE 608/CIE 608/BIE2 608/CIE2 608/BIE3 608/CIE3 Zvoľte variant
€5,60 €5,60 €6,90 €6,90 €8,10 €8,10 od €5,60
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Každý váš zberateľský kus si zaslúži byť prezentovaný s náležitým rešpektom a eleganciou. S naším prezentačným plávajúcim rámčekom na minerály, vltavíny, mince a ďalšie zberateľské predmety, môžete svoje zbierky ukázať v úplne novom svetle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu
Elegancia a jednoduchosť v jednom plávajúce rámček kombinuje elegantný dizajn s jednoduchosťou použitia. Je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý dodáva vašim zbierkam moderný a čistý vzhľad. Silikónové membrány, ktoré jemne obklopujú umiestnené predmety a vytvárajú dojem levitujúcich predmetov vo vnútri rámčeka.

Vytvorte vizuálny zážitok Tento rámček vytvára vizuálny zážitok, ktorý upúta pozornosť a zaujme všetkých, ktorí sa vašich zbierok dočkajú. Vďaka priezračnému materiálu a spôsobu upevnenia, kedy sa zbierky zdajú plávať vo vzduchu, budú vaše minerály, vltavíny, mince a ďalšie zberateľské predmety vyzerať ako skutočné umelecké dielo.

Jednoduchá inštalácia a údržba Náš plávajúci rámček je ľahko inštalovateľný. Stačí ho postaviť na rovný povrch a umiestniť doň vaše zbierkové predmety. Rámček je tiež ľahko udržiavateľný. Môžete ho jednoducho utrieť suchou handričkou, aby zostal vždy v dokonalom stave.

Skvelý darček pre zberateľov Ak hľadáte darček pre zberateľov, naše Prezentačné plávajúce rámčeky sú skvelou voľbou. Tento unikátny produkt im umožní prezentovať ich zbierky s hrdosťou a eleganciou.

Rámček tiež chráni produkt pred vodou a prachom.

Nenechajte svoje zbierky schované v šuplíku alebo v krabici. S naším Prezentačným plávajúcim rámčekom na minerály, vltavíny a ďalšie zberateľské predmety je každý klenot vystavený tak, ako si zaslúži. Zvýraznite krásu a jedinečnosť svojich zbierok s naším plávajúcim rámčekom a urobte dojem na všetkých návštevníkov vášho domova či zberateľskej výstavy.