Akčná XP sada ryžovacích panvíc PREMIUM KIT + panvica BATEA

Kód: 776
€71
Skladom

Perfektná sada na ryžovanie zlata, vhodná nielen pre skúsených zlatokopov. Obsahuje všetko nevyhnutné, čo budete potrebovať pri ryžovaní zlata. Modrá farba panvíc bola zvolená pre optimálny kontrast so zlatom. Je na panviciach naozaj skvele vidieť. Vďaka kompaktnému dizajnu sa dá celý set naskladať do seba. Je tak ideálny na prepravu i skladovanie. Všetko je navyše z veľmi odolného a ľahkého materiálu na jednoduchú prácu a manipuláciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akčná XP sada ryžovacích panvíc PREMIUM KIT + panvica BATEA

Ideálna sada na ryžovanie zlata určená nielen pre skúsených zlatokopov. Obsahuje to najdôležitejšie čo budete pri ryžovaní potrebovať. Teraz v skvelej akcii navyše pánom BATEA v hodnote 990 Kč súčasťou setu!

Video zobrazuje správne používanie produktov XP na ryžovanie zlata:

Ryžovacie panvice XP majú k dispozícii 4 ryžovacie zóny. Hrubé žliabky pre rýchle odplavenie väčších kamienkov, jemnejšie žliabky dočistenia, špeciálny povrch „hadej kože“ pre najjemnejšie zlatinky a hladký povrch pre výplach. Rýchlejšie a precíznejšie tak docielite preryžovanie materiálu v panvici.

Prvým krokom je samozrejme použitie kátrovacích sít. Sitá môžete použiť jednotlivo alebo súčasne. Presne do seba zapadnúť a skvelé tiež sedí na panvici. Prvé sito má otvory o veľkosti 10 x 10 mm a druhé o veľkosti 5 x 5 mm. Veľmi rýchlo a efektívne sa zbavíte väčšej frakcie a do panvice prepadne drobná frakcia, ktorú potom ľahko preryžujete. Modrá farba panvíc bola zvolená pre optimálny kontrast so zlatom. Je na panviciach naozaj skvele vidieť.

Balenie obsahuje:

  • Pokročilá ryžovacia panvica systém Z4 priemer 37 cm
  • Pokročilá ryžovacia panvica systém Z4 priemer 27 cm
  • BATEA ryžovacia panvica na zlato XP - 50 cm
  • Katrovacie sito 37 cm veľkosť otvorov 10 mm
  • Katrovacie sito 37 cm veľkosť otvorov 5 mm
  • Skladacia lupa so zväčšením 3x a 6x
  • Profi odsávacia nádobka na zlatinky 150 ml
  • Špeciálna odsávacia pipeta na zlatinky 3 ml
  • Malá ampulka na zlatinky 1,5 ml (2 ks)
  • Sklenená fľaštička na zlatinky 20 ml


Vyrobené z veľmi odolného a nárazuvzdorného plastu s UV ochranou pre optimálnu trvanlivosť.

Ako už názov napovedá, táto značka sa zaoberá prevažne detektormi kovov. Ide o Francúzsku značku produkujúcu špičkové detektory kovov už od roku 1996.
Od tejto značky pre vás ponúkame panvice na ryžovanie, splavy a ďalšie vybavenie na ryžovanie zlata a iných minerálov.