Archeologická pomôcka Battiferro - hrot

Kód: 621
€15,50
Skladom

Archeologická pomôcka s hrotom prináša do vášho archeologického výskumu nástroj, ktorý zdôrazňuje precíznosť a efektivitu. Tento špecializovaný hrot od renomovanej firmy Battiferro je navrhnutý s ohľadom na potreby archeológov, ktorí kladú dôraz na detaily a presnosť pri práci s archeologickými nálezmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonalá Archeologická Pomôcka pre Detailný Prieskum

Hlavné vlastnosti:

Ostrý a Trvanlivý: Hrot je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý zaisťuje trvanlivosť a optimálnu ostrosť pre detailnú prácu na vykopávkach.
Ergonomický dizajn: Battiferro kladie dôraz na pohodlie používateľa. Archeologický nástroj je vybavený tvarovanou rukoväťou, ktorá poskytuje pohodlný úchop a kontrolu.
Univerzálne Použitie: Ideálne pre precízne odkrývanie a prácu s drobnými artefaktmi či nálezmi.
Vďaka tomuto vybaveniu získavate nástroj, ktorý vám pomôže odhaliť tajomstvo minulosti s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prineste do svojho archeologického výskumu kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť a objavte svet histórie s Battiferro.

Battiferro di Maniago S.a.s. je taliansky výrobca stavebného náradia, ktorý na medzinárodnom trhu pôsobí už desiatky rokov. So svojim súčasným názvom bola založená v roku 1957, hoci jej zakladateľ, Toni d'Avian Beltrame, pracoval v odbore stavebného náradia od začiatku dvadsiatych rokov. V roku 1960 zahájil Battiferro svoju obchodnú expanziu na medzinárodnom trhu, keď firmu začal riadiť Emilio Beltrame.

Spoločnosť BATTIFERRO DI MANIAGO kladie dôraz na:

Kvalitu a Precíznosť: Každý náš výrobok je vytváraný s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, aby spĺňal najvyššie štandardy.
Inovácia: Hľadáme neustále nové technológie a inovatívne riešenia pre lepšie uspokojenie potrieb našich zákazníkov.
Zákaznícky Servis: Naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Poskytujeme komplexný servis a snažíme sa prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám každého zákazníka.