Archeologická pomôcka Battiferro - lyžica a malý obdĺžnik

Kód: 636
€15,50
Skladom

Tento nástroj zakončený s lyžicou a malým obdĺžnikom predstavuje špičkový archeologický nástroj, ktorý spája tradičné metódy s modernou technológiou, umožňujúcou archeológom vykonávať systematický výskum s maximálnou presnosťou a efektivitou. S kombináciou týchto dvoch foriem nástroja ponúka Battiferro flexibilitu pre rôzne úlohy v teréne.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Battiferro di Maniago S.a.s. je taliansky výrobca stavebného náradia, ktorý na medzinárodnom trhu pôsobí už desiatky rokov. So svojim súčasným názvom bola založená v roku 1957, hoci jej zakladateľ, Toni d'Avian Beltrame, pracoval v odbore stavebného náradia od začiatku dvadsiatych rokov. V roku 1960 zahájil Battiferro svoju obchodnú expanziu na medzinárodnom trhu, keď firmu začal riadiť Emilio Beltrame.

Spoločnosť BATTIFERRO DI MANIAGO kladie dôraz na:

Kvalitu a Precíznosť: Každý náš výrobok je vytváraný s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, aby spĺňal najvyššie štandardy.
Inovácia: Hľadáme neustále nové technológie a inovatívne riešenia pre lepšie uspokojenie potrieb našich zákazníkov.
Zákaznícky Servis: Naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Poskytujeme komplexný servis a snažíme sa prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám každého zákazníka.