ESTWING - geologický/paleontologický krompáčik

Kód: 451
Značka: Estwing
€149,90
Skladom

Predstavujeme vám geologický krompáčik Estwing - spoľahlivý nástroj, ktorý vám poskytne potrebnú silu a odolnosť pri terénnych výskumoch a ďalších geologických činnostiach. Tento geologický krompáčik je vyrobený s precíznym zameraním na kvalitu a výkon. Jeho hlava je vyrobená z odolnej ocele, ktorá znesie tvrdé údery a zároveň poskytuje vysokú trvanlivosť. S pevne ukotvenou hlavou sa môžete spoliehať na stabilitu a presnosť svojich úderov, či už ide o rozbitie skál alebo kopanie zeminy.

Tri integrované magnety na vrchole násady umožňujú okamžitú identifikáciu magnetického materiálu v teréne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Typ: BP500

Celková hmotnosť: 1020 gramov
Celková dĺžka: 432 mm

Estwing geologický krompáčik je navrhnutý s ohľadom na pohodlie a ergonómiu. Jeho rukoväť je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý poskytuje pevný a pohodlný úchop. Rukoväť tiež účinne tlmí vibrácie, čo minimalizuje únavu a stres na vaše ruky pri dlhodobom používaní.

Tento krompáčik je všestranným nástrojom, ktorý ocenia geológovia, baníci, stavbári a ďalší odborníci aj nadšenci do zberu minerálov a fosílií. Jeho robustná konštrukcia a odolnosť vám umožnia riešiť rôzne úlohy v teréne, ako je kopanie priekop, zber vzoriek, odkrývanie hornín.

Spoľahnite sa na značku Estwing, ktorá je synonymom pre kvalitu a výkon. S mnohými rokmi skúseností v odbore, Estwing produkuje vysoko cenené nástroje, ktoré sa stali voľbou profesionálov po celom svete. Pridajte geologický krompáčik Estwing do svojho arzenálu a zažite silu, spoľahlivosť a výkon, ktoré vám pomôžu zvládnuť aj tie najnáročnejšie geologické úlohy.

 

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.