Estwing nylonové púzdro pre geologické kladivá

Kód: 389/MOD 389/CER Zvoľte variant
Značka: Estwing
€20,90 –4 %
Estwing nylonové púzdro pre geologické kladivá
€20,90 –4 % €19,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Estwing nylonové púzdro pre geologické kladivá je praktický a odolný doplnok pre každého geológa alebo zberateľov minerálov. Vaše geologické kladivo bude chránené pred stratou pri náročných terénnych podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzdro je vyrobené z odolného nylonového materiálu, ktorý je odolný voči vode a oderu. Puzdro je navrhnuté tak, aby sa prispôsobilo rôznym veľkostiam geologických kladív, čo zaisťuje, že sa puzdro hodí pre väčšinu kladív na trhu. Ďalej je puzdro vybavené pútkom na uchytenie na opasok alebo batoh, čo umožňuje jednoduché prenášanie vášho geologického kladiva a možnosť voľných rúk pre iné aktivity.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.