Estwing nylonové púzdro pre paleontologické kladivá

Kód: 392
Značka: Estwing
€20,90 –4 %
Estwing nylonové púzdro pre paleontologické kladivá
€20,90 –4 % €19,90
Skladom

Estwing nylonové puzdro pre paleontologické kladivá je praktický a odolný doplnok pre každého geológa alebo zberateľov minerálov. Vaše paleontologické kladivo bude chránené pred stratou pri náročných terénnych podmienkach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Puzdro je vyrobené z odolného nylonového materiálu, ktorý je odolný voči vode a oderu. Puzdro je navrhnuté tak, aby sa prispôsobilo rôznym veľkostiam paleontologických kladív, čo zaisťuje, že sa puzdro hodí pre väčšinu kladív na trhu. Ďalej je puzdro vybavené pútkom na uchytenie na opasok alebo batoh, čo umožňuje ľahké prenášanie vášho paleontologického kladiva a možnosť voľných rúk pre iné aktivity.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.