Estwing palice s dlhou rukoväťou

Kód: 401
Akcia
Značka: Estwing
€99
Skladom

Palica Estwing s antiotrasovou vinylovou rukoväťou je vynikajúci nástroj pre geológov a zberateľov minerálov. Tento produkt bol navrhnutý s cieľom znížiť únavu na rukách a kĺboch pri práci. Hlava palice je vyrobená z jedného kusu tvrdej ocele, čo zaisťuje maximálnu pevnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rukoväť palice Estwing je pokrytá mäkkou a odolnou vinylovou vrstvou, ktorá výrazne znižuje otrasy a vibrácie prenášané na ruky. To umožňuje pohodlnejšiu a bezpečnejšiu prácu, najmä pri opakovaných úderoch. Rukoväť má aj ergonomický tvar, ktorý sa prispôsobí tvaru vašej ruky a umožní vám pohodlnejší úchop.

Celková dĺžka palice Estwing s antiotrasovou vinylovou rukoväťou je 40 cm, čo z nej robí dostatočne dlhý nástroj pre väčšinu prác. Palica váži iba 2170 gramov, čo jej robí ľahko ovládateľnú, ale aj dostatočne silnú pre ťažkú a dobrú silu úderu.

Tento produkt sa vyznačuje aj vynikajúcou kvalitou spracovania a vzhľadom. Hlava palice je brúsená a lakovaná. Výsledkom je výrobok, ktorý nielen vyzerá dobre, ale taktiež sa dobre používa.

Celkovo možno povedať, že palica Estwing s antiotrasovou vinylovou rukoväťou je vynikajúcim nástrojom pre profesionálov aj amatérov v oblasti geológie. Kombinácia vysokej kvality spracovania, trvanlivosti, pohodlia a bezpečnosti robí z tejto palice skvelú voľbu pre každého, kto potrebuje spoľahlivý nástroj.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.