Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou (Oranžové)

Kód: 413/590 413/930 Zvoľte variant
Značka: Estwing
€83,90 €92,90 od €83,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou (Oranžové) je vynikajúcim nástrojom pre geológov, ktorí hľadajú kvalitný a spoľahlivý nástroj pre svoje práce. Toto kladivko je vyrobené z jedného kusu kvalitnej ocele, ktorá je odolná voči deformáciám a má dlhú životnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrem pevnej konštrukcie kladivka, je toto kladivko vybavené oranžovou antiotrasovou vinylovou rukoväťou, ktorá znižuje vibrácie a minimalizuje únavu ruky pri dlhodobom používaní. Vinylová rukoväť, ktorá zaisťuje pevný úchop a vyniká svojou výraznou farbou. To umožňuje ľahké a rýchle nájdenie kladivka v teréne a minimalizuje riziko jeho straty.

Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou (Oranžové) je vyrobené v USA s vysokou úrovňou precíznosti a kvality. Je vhodné na použitie ako pre profesionálnych geológov, tak aj pre amatérov a zberateľov minerálov.

Vzhľadom na jeho spoľahlivosť, pevnú konštrukciu a antiotrasové vinylové rukoväte, je toto kladivko ideálnym nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivý a výkonný geologický nástroj. S jeho použitím budete môcť ľahko a rýchlo rozbiť horniny a kamene pri svojich geologických prechádzkach bez rizika únavy a zranenia ruky.

Pokiaľ hľadáte kvalitné geologické kladivko, Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou (Oranžové) je vynikajúcou voľbou. Jeho vysoká kvalita, spoľahlivosť a výkonnosť ho robí ideálnym nástrojom pre každého geológa a zberateľov minerálov.

Veľkosť hlavy: 160 mm
Hmotnosť hlavy: 390 gramov
Celková hmotnosť: 590 gramov
Celková dĺžka: 280 mm

Veľkosť hlavy: 190 mm
Hmotnosť hlavy: 616 gramov
Celková hmotnosť: 930 gramov
Celková dĺžka: 330 mm

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.