Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou

Kód: 416/590 416/930 Zvoľte variant
Značka: Estwing
€83,90 €92,90 od €83,90
Skladom Vypredané Zvoľte variant
Variant

Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou - Spoľahlivý nástroj pre každého geológa. Geologické práce vyžadujú kvalitné nástroje, ktoré zvládnu náročné podmienky terénu a poskytnú presnosť a spoľahlivosť potrebnú pre úspešné zber vzoriek. V tomto ohľade je geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou nepostrádateľným pomocníkom pre všetkých profesionálnych i nadšených geológov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednou z kľúčových vlastností tohto kladivka je jeho odolnosť a dlhá životnosť. ESTWING je známy svojim vysoko kvalitným spracovaním a pevnou konštrukciou, ktorá zaručuje odolnosť voči opakovanému úderu. Kladivko je vyrobené z jedného kusu kvalitného oceľového kaleného materiálu, čo zaisťuje vysokú pevnosť a odolnosť proti deformáciám. Táto konštrukcia tiež minimalizuje riziko lámania alebo odštepovania hlavy kladivka.

Ďalšou výhodou geologického kladivka ESTWING je jeho antiotrasová vinylová rukoväť, ktorá zaisťuje pohodlný úchop a redukuje prenos otrasov do ruky pri úderoch. To je obzvlášť dôležité pri práci v teréne. Vinylová rukoväť poskytuje aj lepšiu priľnavosť a ovládateľnosť pri manipulácii s kladivkom, čo prispieva k presnosti a efektivite práce.

Geologické kladivko ESTWING je navrhnuté tak, aby spĺňalo všetky potreby geológov. Jeho celková dĺžka a váha sú optimálne pre ľahkú manipuláciu a presnosť úderov.

Geologické kladivko ESTWING s antiotrasovou vinylovou rukoväťou je skutočne nástrojom, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Veľkosť hlavy: 160 mm
Hmotnosť hlavy: 390 gramov
Celková hmotnosť: 590 gramov
Celková dĺžka: 280 mm

Veľkosť hlavy: 180 mm
Hmotnosť hlavy: 616 gramov
Celková hmotnosť: 930 gramov
Celková dĺžka: 330 mm

Veľkosť hlavy: 190 mm
Hmotnosť hlavy: 616 gramov
Celková hmotnosť: 1000 gramov
Celková dĺžka: 410 mm

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.