Geologické kladivko Forgecraft

Kód: 575/745 575/102 Zvoľte variant
€48 €61 od €48
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Geologické kladivko Forgecraft je jedným z najžiadanejších nástrojov medzi profesionálnymi geológmi i nadšenými zberateľmi minerálov. Jeho vynikajúca kvalita, pevnosť a odolnosť ho robia nepostrádateľným prvkom vo vašom arzenáli geologických nástrojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrobené z prvotriednej ocele, Geologické kladivko Forgecraft je navrhnuté tak, aby odolalo extrémnemu zaťaženiu a dlhodobému používaniu. Jeho pevná konštrukcia a precízne prevedenie zaisťujú, že kladivko vydrží náročné podmienky pri terénnych výskumoch alebo pri rozlomovaní hornín a minerálov.

Kladivko Forgecraft je vybavené ergonomicky tvarovanou rukoväťou s protišmykovým povrchom, ktorá poskytuje pohodlný úchop a minimalizuje únavu pri dlhodobom používaní. Jeho vyvážená konštrukcia zaisťuje, že sila pri údere je optimálne prenášaná na cieľ, čo uľahčuje rozbitie hornín a získavanie vzoriek.

Pri svojom nákupe geologického kladivka Forgecraft získate nielen spoľahlivý nástroj, ale aj kvalitného partnera na vašich geologických dobrodružstvách. Pripravte sa na efektívny zber vzoriek s Geologickým kladivkom Forgecraft!

Váha kladiva: 745 gramov
Dĺžka kladiva: 290 mm.

Váha kladiva: 1020 gramov
Dĺžka kladiva: 325 mm.