Geologické kladivo, Estwing s koženou rukoväťou - Špeciálna edícia

Kód: 421
Značka: Estwing
€124,90
Skladom

Toto geologické kladivko je vyrobené s veľkou precíznosťou a kvalitou od značky Estwing, ktorá je už viac ako 90 rokov špecialistom na výrobu kvalitných geologických nástrojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľkosť hlavy kladiva: 17 x 19 mm
Váha hlavy kladiva: 615 gramov
Celková váha: 875 gramov
Celková dĺžka: 320 mm

Kladivo je vyrobené z jedného kusu kvalitnej ocele, ktorá je pevná a odolná voči deformáciám. Jeho konštrukcia taktiež znižuje vibrácie a tým umožňuje lepšiu kontrolu nad údermi. Navyše má kladivo špeciálnu koženú rukoväť, ktorá zaisťuje pevný úchop a minimalizuje únavu ruky pri dlhodobom používaní.

Táto špeciálna edícia geologického kladiva Estwing je vyrobená v USA a spĺňa vysoké štandardy kvality. Jeho výroba je veľmi precízna, čo zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť tohto nástroja. Je vhodný na použitie ako pre profesionálnych geológov, tak aj pre amatérov a zberateľov minerálov.

Geologické kladivo Estwing s koženou rukoväťou je nevyhnutným nástrojom pre každého geológa, ktorý hľadá kvalitný a spoľahlivý nástroj pre svoje práce. S jeho použitím budete môcť ľahko a rýchlo rozbiť horniny a kamene pri svojich geologických výpravách. Jeho špeciálna kožená rukoväť navyše zaisťuje pohodlné a pevné držanie, čo je dôležité pre minimalizáciu únavy pri práci s týmto nástrojom.

Ak hľadáte kvalitné geologické kladivo, Estwing s koženou rukoväťou je vynikajúcou voľbou. Jeho vysoká kvalita, spoľahlivosť a precízne prevedenie ho robí ideálnym nástrojom pre každého, kto hľadá najlepší výkon a výdrž.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.