Geologické kladivo ESTWING s predĺženou rukoväťou

Kód: 466
Značka: Estwing
€103,99
Skladom

Geologické kladivo ESTWING s predĺženou rukoväťou: Výkonnostný nástroj pre profesionálnych geológov a zberateľov minerálov

Ak ste profesionálny geológ, zberateľ minerálov alebo vášnivý nadšenec do prírody, potom viete, že kvalitné geologické kladivo je nevyhnutným nástrojom pre váš každodenný zber vzoriek. A práve v tomto okamihu nastupuje na scénu Geologické kladivo ESTWING s predĺženou rukoväťou, ktoré predstavuje dokonalú kombináciu trvanlivosti, precíznosti a pohodlia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Typ: E3-23LP

Veľkosť hlavy: 17 x 19 mm
Hmotnosť hlavy: 620 gramov
Celková hmotnosť: 1000 gramov
Celková dĺžka: 420 mm

 

Jednou z kľúčových vlastností tohto kladiva je jeho predĺžená rukoväť, ktorá poskytuje vylepšenú ergonómiu a zároveň znižuje únavu pri dlhodobom používaní. Zhotovené z vysoko kvalitnej ocele a dlhodobo odolnej gume, rukoväť kladiva je navrhnutá tak, aby poskytovala pevný a pohodlný úchop a súčasne minimalizovala otrasy pri práci. Vďaka tomu môžete byť efektívnejšie a sústrediť sa na samotnú prácu a nie na nepohodlie spojené s nástrojom.

Ďalším významným prvkom je tvar a konštrukcia hlavy kladiva. Hlava je vyrobená z tvrdej ocele. Geologické kladivo ESTWING s predĺženou rukoväťou je taktiež vynikajúcou svojou odolnosťou. Tento nástroj je vyrobený s využitím najmodernejších technológií a zaisťuje vysokú odolnosť proti opotrebovaniu a poškriabaniu. To znamená, že vám poslúži mnoho rokov intenzívneho používania bez toho, aby utrpela jeho kvalita alebo výkon.

Okrem toho sa Geologické kladivo ESTWING môže pochváliť aj svojim elegantným dizajnom. Štýlové a moderné prevedenie dodáva tomuto nástroju výnimočný vzhľad, ktorý určite upúta pozornosť kolegov.

Skrátka, Geologické kladivo ESTWING s predĺženou rukoväťou je spoľahlivým a výkonným partnerom pre každého, kto sa venuje geológii, zbieraniu minerálov. Investícia do tohto kvalitného nástroja sa vám mnohonásobne vráti.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.