Kraft Tool Archeology Margin Trowels (Wooden Grip)

Kód: 696/38 696/50 Zvoľte variant
Značka: Kraft Tool Co
€29,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Tento špeciálny nástroj je podobný našim typickým okrajovým hladidlám. Čepeľ je tepelne temperovaná špeciálnym, časom prevereným procesom, aby bola zaistená rovnomerná tvrdosť čepele. Tento nástroj je dokonale vyvážený s pohodlnou hmotnosťou a flexibilnou čepeľou na dlhšie použitie. Archeologická stierka má silnejšiu, skosenú čepeľ ideálnu na škrabanie a kopanie na mieste výkopu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomôcka je navrhnutá na škrabanie a kopanie. Čepeľ o dĺžke 125 mm a šírke 38 mm je vyrobená z jednodielovej kovanej ocele. Kov je leštený, aby sa materiál držal v strede čepele. Jedná sa o kvalitný, profesionálne vyrobený nástroj navrhnutý na precíznu prácu a odolnosť pri odhaľovaní archeologických výkopov.

Hlavné vlastnosti:

  • Kalená oceľ: pre pevnosť je čepeľ tepelne ošetrená špeciálnym overeným procesom, aby sa v kove neutvorili vzdušné vrecká
  • Čepeľ: silnejšia a skosená pre náročné podmienky výkopu
  • Hladká drevená rukoväť: rukoväť je pripevnená oceľovou objímkou a vyvážená pre jednoduché použitie, je umiestnená v dokonalom uhle, aby sa znížila únava zápästia

Ron Meyer a Si Kraft založili Kraft Tool Co.® v roku 1981. O štyridsať rokov neskôr Kraft Tool Co.® naďalej udržuje vysoké štandardy výroby iba kvalitných produktov. Ako dôveryhodné meno v priemysle ručných nástrojov je spoločnosť Kraft Tool hrdá na spracovanie každému produktu.
Náš cieľ je jednoduchý: Udržiavať kvalitu, poskytovať dobré služby a pobádať nové inovatívne produkty.

Naše nástroje sú vytvorené na každodenné použitie profesionálov, murárov, dlaždičov, či archeológov.