Plastový stojan XL

Kód: 602
€1,80 –22 %
1839 stojanek na mineraly
€1,80 –22 % €1,40
Vypredané

Náš plastový stojan XL je ideálnym riešením pre prezentáciu a organizáciu vašej zbierky minerálov, skamenelín a ďalších zberateľských predmetov. S týmto robustným a priestranným stojanom budete mať možnosť zvýrazniť vaše cenné zbierkové predmety. Stojan je vhodný prevažne na väčšie zberateľské predmety práve vďaka svojim rozmerom.

Veľkosť stojana: 11x6x10 cm

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti:

Vhodný pre zberateľov: Plastový stojan XL bol navrhnutý s ohľadom na potreby zberateľov minerálov, skamenelín, a iných zberateľských predmetov. Jeho dizajn a prehľadná organizácia vám umožní prezentovať vašu zbierku tak, ako si zaslúži.

Kvalitný materiál: Vyrábame tento stojan z kvalitného a odolného plastu, ktorý poskytuje optimálnu podporu pre vaše zbierkové predmety. Plastový materiál nezhorší povrch minerálov a nepoškodí zberateľské kúsky.

Prehľadný dizajn: Stojan je navrhnutý tak, aby umožnil lepšie vystavenie vašich minerálov a zberateľských predmetov. Jeho transparentná konštrukcia vám umožní prezerať zbierku z rôznych uhlov.

Jednoduchá montáž: Plastový stojan XL je možné ľahko zostaviť bez potreby zložitého úsilia. Stojanček sa skladá z dvoch dielikov.

Využitie produktu:

Plastový stojan XL je ideálny pre:

Prezentáciu minerálov a drahokamov.
Ukážku skamenelín a fosílií.
Exponovanie zberateľských predmetov