Plastový stojan

Kód: 407/VEL 407/MAL 407/MAL2 Zvoľte variant
€1,50 €1,20 €1,30 od €1,20
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Plastový stojan na minerály je praktický a estetický spôsob, ako prezentovať a skladovať vaše zbierky. Tento stojan je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je ľahký a ľahko sa udržuje.

Rozmer:
Veľký 100 x 60 x 73 mm
Malý: 70 x 40 x 50 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Stojančeky umožňujú uloženie rôznych veľkostí a tvarov minerálov, kameňa alebo iných zberateľských predmetov. Jeho univerzálny dizajn zaisťuje, že môžete skladovať aj iné zberateľské veci, ako sú mince, známky alebo iné drobné artefakty.

Plastový stojanček na minerály a iné zberateľské veci je vhodný pre každého zberateľa, ktorý chce udržať svoje zbierky organizované a prezentovať ich na jednom mieste. Jeho rozmery sú dostatočne malé, aby sa zmestil na akúkoľvek poličku, alebo vitrínu.

Tento stojan je ideálny na každodenné použitie alebo na prezentáciu vašich najobľúbenejších zberateľských predmetov. Jeho plastová konštrukcia je odolná a ľahko čistiteľná, čo z nej robí praktický a hygienický doplnok pre vašu zbierku.

Celkovo možno povedať, že plastový stojan na minerály je skvelý doplnok pre každého zberateľa. Jeho univerzálny dizajn a praktické funkcie vám umožnia uchovávať a prezentovať vaše zbierky s eleganciou a praktickosťou. Ak hľadáte jednoduchý a účinný spôsob, ako organizovať svoje zbierky, plastový stojan na minerály je skvelou voľbou.