Súprava pre magnetic fishing Beast 360°

Kód: 593
€239
Skladom

Tento kompletný balíček obsahuje všetko, čo potrebujete pre magnetový rybolov, vrátane extrémne silného všestranného rybárskeho magnetu 360 ° Beast.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ste pokročilý s magnet fishingom, alebo sa pokročilým chcete stať? Potom je pre vás vhodná táto sada. Tento kompletný balíček obsahuje všetko, čo potrebujete. Dostanete náš všestranný rybársky magnet 360 ° Beast, jeden z najsilnejších rybárskych magnetov na svete. Dostanete aj hák, rukavice, 10 mm hrubé lano, zaisťovacie lepidlo a ochranný kryt na magnet. Chcete ešte silnejší magnet? Potom sa pozrite na Barbara.

 

The Beast je všestranný 360 ° rybársky magnet. S magnetickým ťahom 350 kg na každej strane a celkom 1400 kg sa jedná o jeden z najsilnejších magnetov, ktoré môžete pre magnetový rybolov použiť. Výrobok je samozrejme vyrobený zo 100% neodýmu, takže máte istotu vynikajúcej kvality, ktorú si môžete užívať po dlhú dobu.

Beštia je brutálne silná! Tento rybársky magnet vie, ako na seba bez problémov pripevniť predmety a neruší ho bahno, prúd ani kamenisté dno. Magnet je taký silný, že je vhodný iba pre skúsených magnetových lovcov. Vysoká vlastná hmotnosť zaisťuje, že sa magnet ponorí hlboko, takže je veľká šanca, že z vody vylovíte unikátne a staré predmety.

Balenie samozrejme obsahuje viac ako len rybársky magnet. S lanom špeciálne vyrobeným pre magnetový rybolov môžete magnet hodiť do vody. Lano má slučku a karabínu, takže nie je nutné viazať uzol. Nemôžete dostať (nemagnetický) predmet z vody? Na to potom môžete použiť dodávaný hák. Nájdete tu aj pár rukavíc, ktoré chránia vaše ruky, a zaisťovacie lepidlo na pripevnenie magnetu. Nakoniec toto balenie obsahuje ochranný kryt pre váš magnet.