Archeologická lyžica s drevenou rukoväťou

Kód: 624
€17,95
Skladom

Archeologická lyžica s drevenou rukoväťou je špecializovaný nástroj navrhnutý pre precízne archeologické práce. Táto lyžica kombinuje odolnú kovovú konštrukciu s ergonomicky tvarovanou drevenou rukoväťou, čo zaisťuje pohodlný a efektívny spôsob práce pre archeológov a odborníkov v teréne. Profesionálna archeologická lyžica s drevenou rukoväťou a ostrým okrajom od firmy BATTIFERRO DI MANIAGO.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti:

Kvalitný Kov: Lopatovitá časť lyžice je vyrobená z odolného materiálu, čo zaisťuje efektívne odstránenie zeminy a ďalších materiálov pri archeologických vykopávkach.
Drevená Rukoväť: Ergonomicky tvarovaná drevená rukoväť poskytuje pohodlný úchop a znižuje únavu pri dlhšom používaní.
Precízne Konštrukcia: Navrhnuté tak, aby poskytovalo precíznu kontrolu pri vykopávkach, umožňuje archeológom zaobchádzať s artefaktmi s maximálnou starostlivosťou.
Archeologická lyžica s drevenou rukoväťou je nevyhnutným nástrojom pre každého archeológa, ktorý sa snaží zachovať históriu s maximálnou pozornosťou k detailom. S týmto špecializovaným nástrojom môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky pri vykopávkach a odkrývaní archeologických pokladov.

Battiferro di Maniago S.a.s. je taliansky výrobca stavebného náradia, ktorý na medzinárodnom trhu pôsobí už desiatky rokov. So svojim súčasným názvom bola založená v roku 1957, hoci jej zakladateľ, Toni d'Avian Beltrame, pracoval v odbore stavebného náradia od začiatku dvadsiatych rokov. V roku 1960 zahájil Battiferro svoju obchodnú expanziu na medzinárodnom trhu, keď firmu začal riadiť Emilio Beltrame.

Spoločnosť BATTIFERRO DI MANIAGO kladie dôraz na:

Kvalitu a Precíznosť: Každý náš výrobok je vytváraný s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou, aby spĺňal najvyššie štandardy.
Inovácia: Hľadáme neustále nové technológie a inovatívne riešenia pre lepšie uspokojenie potrieb našich zákazníkov.
Zákaznícky Servis: Naši zákazníci sú pre nás na prvom mieste. Poskytujeme komplexný servis a snažíme sa prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám každého zákazníka.