Bulldog 500 kg sada pre magnet fishing

Kód: 547
€106
Skladom

Súprava Bulldog 500 kg obsahuje všetko, čo k magnetovému rybolovu potrebujete, vrátane silného obojstranného rybárskeho magnetu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete hneď začať s magnetfishingom? To je možné s balíkom Bulldog 500 kg. Tento all-in-one balíček obsahuje všetko, čo potrebujete, takže vás pri vode nečaká žiadne prekvapenie. Obojstranný rybársky magnet Bulldog 500, rukavice, lano rybárskeho magnetu a zaisťovacie lepidlo sú súčasťou tejto kompletnej sady.

Všetky rybárske magnety Bulldog sú magnetické z oboch strán. Bulldog má celkovú ťažnú silu 500 kg, čo je 250 kg na stranu. Vďaka tomu je magnet dostatočne silný, aby z vody vylovil tie najunikátnejšie predmety. Dve magnetické strany zaistia, že šanca na pekný nález je väčšia ako u jednostranného magnetu.

V spoločnosti Magnetar sa snažíme o vynikajúcu kvalitu. To sa odráža v skutočnosti, že ťažná sila našich magnetov je zachovaná po niekoľko desaťročí, pokiaľ sú správne chránené a skladované.

Naše neodymové magnety sú obzvlášť silné. To umožňuje, aby boli železné predmety umiestnené na krátku vzdialenosť priťahované k rybárskym magnetom vysokou rýchlosťou. V niektorých prípadoch sa môže medzi magnet a predmet zachytiť prst. Zaobchádzajte preto s magnetmi vždy opatrne.