Bulldog 800 kg sada pre magnet fishing

Kód: 584
€149
Skladom

Balenie Bulldog 800 kg obsahuje všetko, čo k magnetfishingu potrebujete, vrátane obojstranného rybárskeho magnetu a šikovného príslušenstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetky rybárske magnety Bulldog sú magnetické z oboch strán. Bulldog 800 má celkovú ťažnú silu 800 kg, čo je 400 kg na stranu. Ťažké predmety ako trezory, autodiely a dopravné značky nie sú pre tohto siláka žiadny problém. Dve magnetické strany zaistia, že šanca na pekný nález je väčšia ako u jednostranného magnetu.

Obojstranný magnet je možné použiť niekoľkými spôsobmi. Magnet je možné vodorovne pretiahnuť vodou. To urobíte namontovaním skrutky s okom na boku. Táto technika obvykle zvyšuje šance na pekný nález. Pretože tento rybársky magnet má dve magnetické strany, magnet bude vždy smerovať ku dnu. Nevýhodou tejto horizontálnej metódy je, že magnet môže vyvíjať menšiu silu na nájdený predmet. Ťažná sila je totiž najúčinnejšia pri vertikálnej metóde.

Táto sada rybárskych magnetov prirodzene obsahuje viac ako len obojstranný rybársky magnet. Kupujete sadu Bulldog 800 kg? Potom dostanete aj špeciálne rybárske magnetové lano o hrúbke 8 mm. Lano obsahuje okrem slučky aj karabínu, nie je teda nutné viazať uzol. Dostanete tiež pár priliehavých a vodeodolných rukavíc na ochranu rúk a uzamykacie lepidlo na pripevnenie magnetu.