Detská sada pre magnet fishing 360 °

Kód: 532
€73
Skladom

Detská sada pre magnet fishing 360 ° obsahuje všetko, čo potrebujete na rybárčenie na magnet, vrátane všestranného magnetu pre rybárčenie 360 ° Easy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Magnetický rybolov pre deti? To je možné s balíčkom Easy od Magnetar. Táto kompletná sada rybárskych magnetov obsahuje všetko, čo potrebujete na vyťahovanie krásnych nálezov z vody. Easy má 360 ° magnetickú ťažnú silu celkom 280 kg. Okrem rybárskeho magnetu obdržíte ochranný obal, pár rukavíc a lano špeciálne navrhnuté pre magnet fishing.

Easy neodymový rybársky magnet je známy svojou nízkou vrhacou hmotnosťou. Zároveň tento výrobok obsahuje silnú ťažnú silu. Vďaka tomu je Easy ideálny pre začiatočníkov a deti, ktoré chcú svoj nový koníček brať vážne. Každá strana tohto rybárskeho magnetu je magnetická, takže je veľká šanca, že z vody vytiahnete kovový predmet.

Tento rybársky magnet je základným modelom našich všestranných 360 ° magnetov. Každá strana má individuálny ťah 70 kg, takže celková hmotnosť je 280 kg.

Balenie obsahuje viac ako len rybársky magnet. S lanom špeciálne vyrobeným pre magnet fishing môžete magnet hodiť do vody. Lano má slučku a karabínu, takže nie je nutné viazať uzol. Nájdete tu aj pár rukavíc, ktoré chránia vaše ruky, a zaisťovacie lepidlo na pripevnenie magnetu. Nakoniec toto balenie obsahuje ochranný kryt pre váš magnet.