Detská sada pre magnet fishing

Kód: 496
€36
Skladom

Magnetický rybolov pre deti? Aj to je možné s detskou sadou 110 kg. S jednostranným rybárskym magnetom, lanom a spojovacím lepidlom môžu deti od šiestich rokov začať s magneting fishingom pod pozorným dohľadom rodičov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chce vaše dieťa vyskúšať magnet fishing? Potom je detský balíček vhodný práve pre neho. Toto balenie obsahuje magnet, s ktorým sa môžu zabaviť nielen deti. Detské balenie obsahuje náš magnet s ťažnou silou 110 kg. Tento magnet je už chránený oceľovým puzdrom. Je to dostupný magnet pre malé deti s perfektnou odhadzovacou záťažou. Lano a lepidlo sú už tiež zahrnuté v sade.

S Classic Fishing Magnet 110 kg získate rybársky magnet za relatívne málo peňazí. Jedná sa o jednostranný magnet, ktorý je magnetický iba v spodnej časti. Všetka magnetická sila sa preto sústredí na jednu stranu, ktorá môže byť za správnych okolností pomerne silná.

Ťažné sily 110 kg je dosiahnuté iba za vhodných podmienok. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu. Pravdepodobnosť, že sa tak stane, nie je obvykle príliš vysoká.

Vo väčšine prípadov nie je Classic Fishing Magnet 110 kg taký výkonný ako naše ostatné modely. Vďaka tomu je tento magnet vhodný prevažne pre deti alebo vhodný na lov malých predmetov, ako sú kľúče a mince, z vody.