Estwing geologický/paleontologický krompáč

Kód: 424
Značka: Estwing
€194,90
Skladom

Estwing geologický/paleontologický krompáč je nástroj, ktorý je ideálny pre každého geológa alebo paleontológa, ktorý hľadá kvalitný a spoľahlivý krompáč pre prácu v teréne. Tento krompáč je vyrobený z najvyššej kvality ocele, čo zaisťuje, že je extrémne odolný a zvládne náročné podmienky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednou z výhod tohto krompáča je jeho špeciálna konštrukcia, ktorá zahŕňa tvrdú a ostrú časť krompáča na lámanie a kosenie skál, a druhú stranu, ktorá slúži na odstraňovanie hornín a pôdy. Tento krompáč má tiež ergonomický dizajn, ktorý umožňuje ľahké a pohodlné držanie, čo zvyšuje produktivitu a minimalizuje únavu počas práce. Jedna strana je teda ostrá a druhá placatá.

Estwing krompáč je tiež veľmi univerzálny a môže byť použitý nielen pre prácu v geológii a paleontológii, ale aj pre rôzne stavebné práce, ako je napríklad kosenie a lámanie betónu. To znamená, že túto všestrannosť je možné využiť aj v iných odboroch.

Celkovo je Estwing geologický/paleontologický krompáč vynikajúcim nástrojom pre každého, kto hľadá spoľahlivý, odolný a všestranný krompáč pre prácu v teréne. Jeho konštrukcia, ergonomický dizajn a všestrannosť z neho robia jednu z najlepších možností na trhu pre tých, ktorí potrebujú spoľahlivý nástroj na prácu v prírode.

Celková váha: 1800 gram
Celková dĺžka: 625 mm

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.