Geologické kladivko PICARD

Kód: 651
Značka: PICARD
€76,90
Skladom

S váhou iba 760 gramov je geologické kladivko od značky PICARD synonymom ľahkosti, pohodlia a maximálnej sily vo vašich rukách. Tento nástroj nielenže vyniká svojou efektivitou, ale taktiež poskytuje profesionálom z oblasti geológie potrebný výkon pri každom jednotlivom údere.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlava kladivka je opatrená lesklou povrchovou úpravou a transparentným nástrekom, čo nielen zvyšuje jeho odolnosť proti korózii, ale zaisťuje aj dlhodobú estetiku nástroja. Vyrobené z legovanej špeciálnej ocele PICARD, ktorá prešla starostlivým kalením a temperovaním, toto kladivko ponúka optimálnu pevnosť a odolnosť potrebnú pre náročné geologické aplikácie. Špeciálna oceľ C60 poskytuje extra pevnosť a odolnosť, čo zaručuje dlhú životnosť nástroja.

Jeho celokovová kovaná rukoväť nielen zvyšuje stabilitu, ale aj pohodlie pri práci. Každý detail tohto geologického kladivka bol navrhnutý s ohľadom na potreby profesionálov, čo z neho robí nevyhnutný nástroj pre terénne práce, výskum a analýzy. Prineste si do svojej geologickej výbavy kvalitu, výkon a spoľahlivosť s geologickým kladivkom PICARD.

NÁSTROJE OD ROKA 1857
Veľa vecí sa počas nasledujúcich desaťročí zmenilo. Technický pokrok dal vzniknúť lepším druhom ocele, efektívnejším výrobným možnostiam, presnejším kontrolným postupom a nakoniec stále väčším nárokom na výkonnosť nástrojov.

V týchto trendoch a vývoji sme nikdy nezostali pozadu. Výsledkom je, že naše produkty sú založené na úrovni kvality, ktorá nepripúšťa žiadne kompromisy.

VÝROBA KLÁDIV VIAC AKO 160 ROKOV...
výroba kladív tiež znamená viac ako 160 rokov špecializácie. Skúsenosti nazbierané po mnoho desaťročí spolu s našou snahou poskytovať najlepšiu možnú kvalitu sa prejavujú vo vysokých štandardoch, ktoré požadujeme od používaných typov ocelí, av neustálom ďalšom vývoji nášho procesného inžinierstva – najmä v povrchovej úprave.

Našim konečným cieľom je splniť každú požiadavku, ktorú nám naši zákazníci zveria. Tento cieľ zdieľa a realizuje každý zamestnanec a tvorí podstatu nášho snaženia – uspokojiť užívateľov nástrojov Picard s cieľom stať sa ich dlhodobým partnerom.

Naše výrobné spektrum bolo priebežne prispôsobované požiadavkám trhu.
Picard GmbH predstavuje ideálneho dodávateľa pre všetky oblasti práce, v ktorých boli kladivá vždy dôležitým nástrojom. Mnoho rôznych oblastí činnosti, v ktorých sa kladivá používajú, vyžaduje špeciálne tvarovanie a tiež vhodné a rôzne hmotnostné triedy. Okrem toho musia kladivá zaručovať bezpečný a fyzicky prijateľný pracovný zážitok. Veríme, že zaistenie optimálnej rovnováhy v tejto oblasti je našou najdôležitejšou úlohou.