Geologické kladivko Strahler

Kód: 427/MEN 427/VAC Zvoľte variant
€36,90 €39,90 od €36,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Geologické kladivko Strahler je profesionálny nástroj navrhnutý špeciálne pre geológov, paleontológov a ďalších odborníkov zaoberajúcich sa vedou o Zemi. Toto kladivko je vyrobené s dôrazom na kvalitu, pevnosť a spoľahlivosť, aby vyhovovalo požiadavkám a nárokom geologických pracovníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednou z hlavných vlastností geologického kladivka Strahler je jeho robustnosť. Kladivko je vyrobené z vysoko kvalitného kovu, ktorý je odolný proti opotrebovaniu a nárazom. Táto odolnosť zaisťuje dlhú životnosť nástroja aj pri náročných podmienkach terénu.

Kladivko je vybavené ergonomickou rukoväťou, ktorá poskytuje pohodlný úchop a znižuje únavu pri opakovanom používaní. Tvar rukoväte zaisťuje tiež presnú kontrolu pri rôznych uhloch údera. Tento dizajn uľahčuje prácu geológom, ktorí často pracujú na ťažko prístupných miestach.

Geologické kladivko Strahler je tiež vybavené špicatým koncom, ktorý je ideálny na rozbitie a odlamovanie vzoriek hornín. Vďaka pevnosti a presnosti tohto nástroja môžu geológovia vykonávať detailnú analýzu hornín a získavať cenné informácie o ich štruktúre a zložení.