Geologické kladivo, ESTWING s predĺženou špicou a antiotrasovou vinylovou rukoväťou

Kód: 472
Značka: Estwing
€79,90
Skladom

S ESTWING Geologickým kladivom s predĺženou špicou máte na dosah ruky všetky nástroje potrebné na úspešné získavanie vzoriek. Jeho predĺžená špica poskytuje lepší dosah a presnosť, zatiaľ čo antiotrasová vinylová rukoväť vám umožňuje pracovať dlhé hodiny bez unavujúcich vibrácií. Prekonajte všetky prekážky a objavujte krásy minerálov s týmto výnimočným nástrojom navrhnutým pre profesionálnych výskumníkov aj vášnivých zberateľov minerálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Typ: E3-13P

Veľkosť hlavy: 15 x 16 mm
Hmotnosť hlavy: 365 gramov
Celková hmotnosť: 755 gramov
Celková dĺžka: 320 mm

Každá rana bude precízna a bezpečná, pretože Geologické kladivo ESTWING je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú maximálnu trvanlivosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Toto kladivo sa postará o vašu bezpečnosť a efektivitu.

Jeho špeciálna antiotrasová technológia vám umožní pracovať s minimálnymi vibráciami, čím znižuje stres na ruke a zlepšuje vašu celkovú výkonnosť. To znamená, že sa môžete plne sústrediť na zbieranie vzoriek bez pocitu únavy.

Neuveríte, aké to môže byť ľahké a pohodlné. Geologické kladivo ESTWING s predĺženou špicou a antiotrasovou vinylovou rukoväťou vám prináša nový level výkonu a pohodlia. Jeho ergonomický dizajn a výnimočná funkčnosť vás presvedčia o tom, že toto kladivo je naozaj tou najlepšou voľbou pre všetkých vášnivých geológov.

Jedná sa o populárnu Americkú značku vyrábajúcu to najkvalitnejšie vybavenie pre zberateľov minerálov. Táto značka pôsobiaca na trhu od roku 1923. Výrobný závod Estwing sa nachádza v meste Rockford na severe štátu Illinois - asi 90 míľ severozápadne od Chicaga. Produktové rady Estwing sa predávajú v popredných železiarstvach a maloobchodoch po celých Spojených štátoch, Kanade av mnohých krajinách po celom svete.