Geologické kladivo PICARD

Kód: 648
Značka: PICARD
€79,90
Skladom

Geologické kladivo PICARD - Ľahké a Výkonné

S celkovou váhou iba 700 gramov je geologické kladivo od značky PICARD synonymom pohodlia a efektivity pri každej geologickej práci. Toto ľahké kladivo je navrhnuté s ohľadom na potreby terénneho výskumu a ponúka optimálnu kombináciu váhy a sily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Telo kladiva je vyrobené z kvalitnej ocele C45, čo zaisťuje nielen pevnosť, ale aj odolnosť v náročných terénnych podmienkach. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť nástroja, čo je kľúčový aspekt pre každého geológa či prieskumníka.

Jeho ergonomická konštrukcia a vyvážený design umožňujú pohodlný úchop a presné údery. Geologické kladivo PICARD je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú výkonný nástroj, ktorý zvládne širokú škálu úloh v teréne.

S dôverou v kvalitu značky PICARD, toto geologické kladivo je investíciou do spoľahlivosť a efektívnosť. Prineste si ľahkosť a silu do svojich geologických prieskumov s kladivom PICARD.

NÁSTROJE OD ROKA 1857
Veľa vecí sa počas nasledujúcich desaťročí zmenilo. Technický pokrok dal vzniknúť lepším druhom ocele, efektívnejším výrobným možnostiam, presnejším kontrolným postupom a nakoniec stále väčším nárokom na výkonnosť nástrojov.

V týchto trendoch a vývoji sme nikdy nezostali pozadu. Výsledkom je, že naše produkty sú založené na úrovni kvality, ktorá nepripúšťa žiadne kompromisy.

VÝROBA KLÁDIV VIAC AKO 160 ROKOV...
výroba kladív tiež znamená viac ako 160 rokov špecializácie. Skúsenosti nazbierané po mnoho desaťročí spolu s našou snahou poskytovať najlepšiu možnú kvalitu sa prejavujú vo vysokých štandardoch, ktoré požadujeme od používaných typov ocelí, av neustálom ďalšom vývoji nášho procesného inžinierstva – najmä v povrchovej úprave.

Našim konečným cieľom je splniť každú požiadavku, ktorú nám naši zákazníci zveria. Tento cieľ zdieľa a realizuje každý zamestnanec a tvorí podstatu nášho snaženia – uspokojiť užívateľov nástrojov Picard s cieľom stať sa ich dlhodobým partnerom.

Naše výrobné spektrum bolo priebežne prispôsobované požiadavkám trhu.
Picard GmbH predstavuje ideálneho dodávateľa pre všetky oblasti práce, v ktorých boli kladivá vždy dôležitým nástrojom. Mnoho rôznych oblastí činnosti, v ktorých sa kladivá používajú, vyžaduje špeciálne tvarovanie a tiež vhodné a rôzne hmotnostné triedy. Okrem toho musia kladivá zaručovať bezpečný a fyzicky prijateľný pracovný zážitok. Veríme, že zaistenie optimálnej rovnováhy v tejto oblasti je našou najdôležitejšou úlohou.