Kladivo PICARD geologické s koženou rukoväťou

Kód: 642
Značka: PICARD
€97
Skladom

Objavte excelentnosť v geologických výpravách s kladivom PICARD, nemeckým výrobkom spájajúcim precízne inžinierstvo a kvalitné materiály. S váhou 910 gramov je toto kladivo ideálnou voľbou pre geológov, ktorí očakávajú vysokú účinnosť a pohodlie pri svojej práci.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kladivo PICARD geologické s koženou rukoväťou

Hlava kladiva je opatrená lesklou povrchovou úpravou s transparentnou farbou odolnou proti korózii, čo zaručuje nielen vizuálnu estetiku, ale aj dlhú životnosť nástroja. Materiál hlavy je legovaná špeciálna oceľ PICARD, ktorá prešla starostlivým kalením a temperovaním. Táto oceľ C60 poskytuje optimálnu pevnosť a odolnosť potrebnú pre geologické práce v náročných podmienkach.

Kožená rukoväť, vyrobená z odolného materiálu, odoláva krúteniu a zaisťuje pohodlný úchop, čo umožňuje dlhodobé používanie bez únavy. Každý detail tohto kladiva bol navrhnutý s ohľadom na potreby profesionálov.

S dôverou v kvalitu nemeckého inžinierstva a dlhoročné skúsenosti značky PICARD, toto geologické kladivo je investíciou do spoľahlivosti a výkonu. Prineste do svojich geologických expedícií kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť, a skúste kladivo PICARD s koženou rukoväťou.

NÁSTROJE OD ROKA 1857
Veľa vecí sa počas nasledujúcich desaťročí zmenilo. Technický pokrok dal vzniknúť lepším druhom ocele, efektívnejším výrobným možnostiam, presnejším kontrolným postupom a nakoniec stále väčším nárokom na výkonnosť nástrojov.

V týchto trendoch a vývoji sme nikdy nezostali pozadu. Výsledkom je, že naše produkty sú založené na úrovni kvality, ktorá nepripúšťa žiadne kompromisy.

VÝROBA KLÁDIV VIAC AKO 160 ROKOV...
výroba kladív tiež znamená viac ako 160 rokov špecializácie. Skúsenosti nazbierané po mnoho desaťročí spolu s našou snahou poskytovať najlepšiu možnú kvalitu sa prejavujú vo vysokých štandardoch, ktoré požadujeme od používaných typov ocelí, av neustálom ďalšom vývoji nášho procesného inžinierstva – najmä v povrchovej úprave.

Našim konečným cieľom je splniť každú požiadavku, ktorú nám naši zákazníci zveria. Tento cieľ zdieľa a realizuje každý zamestnanec a tvorí podstatu nášho snaženia – uspokojiť užívateľov nástrojov Picard s cieľom stať sa ich dlhodobým partnerom.

Naše výrobné spektrum bolo priebežne prispôsobované požiadavkám trhu.
Picard GmbH predstavuje ideálneho dodávateľa pre všetky oblasti práce, v ktorých boli kladivá vždy dôležitým nástrojom. Mnoho rôznych oblastí činnosti, v ktorých sa kladivá používajú, vyžaduje špeciálne tvarovanie a tiež vhodné a rôzne hmotnostné triedy. Okrem toho musia kladivá zaručovať bezpečný a fyzicky prijateľný pracovný zážitok. Veríme, že zaistenie optimálnej rovnováhy v tejto oblasti je našou najdôležitejšou úlohou.