Podstavec na minerály (oválny)

Kód: 439/BIE 439/CER 439/CIR Zvoľte variant
€0,70
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Podstavec na minerály oválny je praktický a elegantný doplnok pre každú zbierku minerálov. Tento podstavec je navrhnutý tak, aby dokonale držal a prezentoval vaše obľúbené minerály.

Rozmer: 70 x 45 x 15 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Podstavec na minerály oválny je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je veľmi odolný a zároveň elegantný. Jeho dizajn je jednoduchý, ale efektívny, čo umožňuje podstavcu perfektne podčiarknuť krásu vašich minerálov. Jeho rozmery sú dostatočne veľké pre väčšinu zbierok minerálov.

Podstavec na minerály oválny je vyrobený tak, aby bol stabilný a pevný. Vďaka svojmu tvaru sa minerály môžu pohodlne usadiť na podstavci.

Tento podstavec je ideálny pre zberateľov, ktorí hľadajú štýlové a praktické riešenie na prezentáciu svojich minerálov. Jeho jednoduchý dizajn umožňuje minerálom žiariť. S týmto podstavcom môžete vašu zbierku minerálov ľahko vystaviť a užiť si krásu prírodných kameňov.

Celkovo sa dá povedať, že podstavec na minerály oválny je praktický, elegantný a odolný doplnok pre vašu zbierku minerálov. Ak hľadáte spôsob, ako prezentovať vašu zbierku minerálov, podstavec na minerály oválny je skvelou voľbou.