Pokročilá sada pre magnet fishing Hardcore 360°

Kód: 550
€140
Skladom

Náš bestseller. S 360 ° všestranným Hardcore magnetom, hákom, rukavicami, lanom a zaisťovacím lepidlom máte všetko, čo potrebujete pre magnetový rybolov. Balíček je vhodný pre všetkých (dospelých) magnetových rybárov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete sa okamžite pustiť do magnetfishingu? Tento balíček všetko v jednom zaistí, že vás na nábreží nečaká žiadne prekvapenie. Profi balenie obsahuje 360 ° všestranný magnet Hardcore vrátane ochranného krytu, hák, špeciálne navrhnuté lano, rukavice a zaisťovacie lepidlo.

S naším Hardcore Fishing Magnetom sa môžete stať skutočným profesionálom! Názov vlastne hovorí za všetko, pretože magnet je veľmi silný! Priťahuje predmety zo všetkých strán av kombinácii s 8mm lanom ho nemôže zastaviť blato ani kamene. To z neho robí vynikajúci rybársky magnet pre rôzne cieľové skupiny.

Hardcore je preto jedným z najpredávanejších rybárskych magnetov na trhu. Tento produkt sme vyrobili zo 100% neodýmu. Jedná sa o najmocnejšie magnety na svete, ktoré si svoju príťažlivosť udržujú po celé desaťročia. V zásade je jedno, aké poklady chcete z vody vytiahnuť, s Hardcore Fishing Magnetom to bude fungovať!

Hardcore Fishing Magnet je jedným z najsilnejších produktov, ktoré ponúkame. Tento všestranný rybársky magnet je vyrobený zo 100% neodýmu a má silnú ťažnú silu 360 °. To zaisťuje, že predmety budú priťahované na všetky strany magnetu, čo obvykle vedie k väčšiemu počtu úlovkov.