Pokročilá sada pre magnet fishing

Kód: 538
ZADARMOZADARMO €99 –5 %
1159 2 magnetar advanced kit google
€99 –5 % €94
Skladom

Vynikajúci balíček pre magnetfishing obsahujúci všetko potrebné. Hľadáte balíček „všetko v jednom“ na Magnet Fishing? Pokročilé balenie, 400 kg magnet obsahuje všetko, čo na brehu potrebujete. S rybárskym magnetom Classic 400 kg, rukavicami, špeciálne navrhnutým lanom, hákom a zaisťovacím lepidlom vás počas magnetového rybolovu nečaká žiadne prekvapenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Classic Fishing Magnet 400 kg je jeden z najsilnejších jednostranných rybárskych magnetov od Magnetaru. Výrobok je chránený krytom. Tým sa zabráni poškodeniu pri náraze a páde. Tým je tiež zaistené, že rybársky magnet je magnetický iba na dne. Všetka magnetická sila je teda sústredená na jednu stranu. Vďaka tomu je magnet obzvlášť silný. Tak silný, že niekedy môže byť ťažké odstrániť predmety z magnetu. Ťažké predmety s plochými stranami, ako sú trezory, automobilové diely a oceľové nosníky, je možné z vody odstrániť s najväčšou ľahkosťou. Iné a menšie historické objekty nie sú pre tento rybársky magnet taktiež žiadny problém.

Ťažné sily 400 kg je dosiahnuté iba za vhodných podmienok. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu. Pravdepodobnosť, že sa tak stane, nie je obvykle príliš vysoká.

Dodávané lano je špeciálne navrhnuté pre magnetfishing. Toto lano obsahuje slučku a karabínu, takže nie je nutné robiť ťažké uzly. Balenie navyše obsahuje hák, ktorým je možné z vody odstrániť nemagnetické a ťažké predmety. Nájdete tu aj bezpečnostné lepidlo. To udrží matice s okom a skrutky s okom bezpečne pripevnené k magnetu. Nakoniec vždy používajte na ochranu rúk dodané rukavice.