Sada pre magnetic fishing Barbarian 360°

Kód: 596
€299
Skladom

Kompletné balenie obsahuje všetko, čo potrebujete pre lov s magnetom, vrátane extrémne silného všestranného rybárskeho magnetu 360 ° Barbarian.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ste skúsený lovec s magnetom a chcete mať ten najlepší materiál? Potom je divoký balíček to pravé pre vás! Táto kompletná sada rybárskych magnetov obsahuje všetko, čo potrebujete. Ústredným bodom balenia je Barbarian, najsilnejší rybársky magnet v Európe. Dostanete aj hák, rukavice, 10 mm hrubé lano, zaisťovacie lepidlo a ochranný kryt na magnet.

Barbarian je všestranný 360 ° rybársky magnet. S magnetickou ťažnou silou 400 kg na každú stranu a celkovou hmotnosťou 1600 kg sa jedná o jeden z najsilnejších rybárskych magnetov pre magnetový lov. Výrobok je samozrejme vyrobený zo 100% neodýmu, takže máte istotu vynikajúcej kvality, ktorú si môžete užívať po dlhú dobu.

Barbarian je náš najťažší a najsilnejší magnet. Vysoká hmotnosť 2400 gramov zaisťuje, že sa magnet ponorí ďaleko do vody a bahna. To vám umožní získať tie najunikátnejšie predmety, ktoré boli vo vode roky. Vysoká hmotnosť však znamená, že magnet nie je vhodný pre každého.

Rybársky magnet Barbarian je jedným z najsilnejších produktov, ktoré ponúkame. Tento všestranný rybársky magnet je vyrobený zo 100% neodýmu a má silnú ťažnú silu 360 °. To zaisťuje, že predmety budú priťahované na všetky strany magnetu, čo obvykle vedie k väčšiemu počtu úlovkov. To odlišuje všestranné rybárske magnety od klasických produktov, ktoré sú silné iba na jednej strane.

Balenie obsahuje viac ako len rybársky magnet. S lanom špeciálne vyrobeným pre magnetový rybolov môžete magnet hodiť do vody. Lano má slučku a karabínu, takže nie je nutné viazať uzol. Nemôžete dostať (nemagnetický) predmet z vody? Na to potom môžete použiť dodávaný hák. Nájdete tu aj pár rukavíc, ktoré chránia vaše ruky, a zaisťovacie lepidlo na pripevnenie magnetu. Nakoniec toto balenie obsahuje ochranný kryt pre váš magnet.