Súprava pre magnetic fishing Warrior 360°

Kód: 599
€379
Skladom

Kompletné balenie warrior obsahuje všetko, čo potrebujete pre magnetový rybolov v dvoch ľuďoch, vrátane extrémne silných všestranných 360 ° rybárskych magnetov Beast a Terror.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete ísť na magnet fishing vo dvoch? To je možné s balíčkom warrior. Obsahuje extrémne silné rybárske magnety Terror a Beast. Okrem toho sú súčasťou balenia dva páry rukavíc, dve laná, zaisťovacie lepidlo a dva ochranné kryty na rybárske magnety.

Názvy týchto magnetov hovorí za všetko, sú extrémne silné! Náš rybársky magnet Terror má ťažnú silu 1000 kg (4x250 kg) a Beast je ešte silnejší s ťažnou silou 1400 kg (4x350 kg). Predmety sú priťahované na všetky strany, čo zvyšuje šancu na úlovok. Oba rybárske magnety nezastavia bahno, prúd ani kamenisté dno. Tieto produkty sú navrhnuté spoločnosťou Magnetar pre najskúsenejších magnetových rybárov.

The Beast a Terror sú dva z najsilnejších produktov, ktoré ponúkame. Tieto všestranné rybárske magnety sú vyrobené zo 100% neodýmu a majú silnú ťažnú silu 360 °. To zaisťuje, že predmety budú priťahované na všetky strany magnetu, čo obvykle vedie k väčšiemu počtu úlovkov.

Toto balenie obsahuje veľmi silné magnety. Je dôležité, aby ste medzi týmito magnetmi vždy dodržiavali vzdialenosť jedného metra. Inak to môže viesť k veľmi nebezpečným situáciám.