Začiatočnícka sada pre magnet fishing

Kód: 502
€65
Skladom

Hľadáte vhodnú sadu pre začiatočníkov s magneting fishingom? To je možné so štartovacím balíčkom 200 kg od Magnetar. Ste na dobrej ceste a máte všetko, čo potrebujete. Vhodné pre začiatočníkov a deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lov s magnetom pre začiatočníkov? To umožňuje štartovací balíček - 200 kg - jednostranný od Magnetaru. Toto balenie obsahuje náš jednostranný magnet Classic 200. Navyše je súčasťou trojhák, lano a zaisťovacie lepidlo. Teraz ste tak pripravení takmer na všetky situácie.

Rybársky magnet Classic 200 kg je vynikajúci magnet pre začiatočníkov a deti. Vďaka oceľovému puzdru je výrobok chránený proti pádu a poškodeniu nárazom, čo je veľmi praktické. Tento jednostranný magnet je na jednej strane magnetický. Všetka magnetická sila sa preto sústredí na jednu stranu, ktorá môže byť za správnych okolností pomerne silná.

Ťažné sily 200 kg je dosiahnuté iba za vhodných podmienok. To je prípad, keď sa magnet dostane do kontaktu s plochým kovovým povrchom s hrúbkou približne 2 cm, ktorý ešte nemá hrdzu. Pravdepodobnosť, že sa tak stane, nie je obvykle príliš vysoká.

Dodávané lano je špeciálne navrhnuté pre magnetfishing. Toto lano obsahuje slučku a karabínu, takže nie je nutné robiť ťažké uzly. Ideálne pre začiatočníkov a deti! Štartovacie balenie navyše obsahuje hák, ktorým je možné z vody odstrániť nemagnetické a ťažké predmety. Nakoniec v balení nájdete aj lepidlo na poistenie závitov. To udrží matice s okom a skrutky s okom bezpečne pripevnené k magnetu.