Adventure Dream Mat - splav na ryžovanie zlata

Kód: 808/MOD 808/ZEL Zvoľte variant
€54,79
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Tento splav je ideálny svojou veľkosťou do každého batohu. Meria iba 10x40 cm. Pokiaľ túžite po dobrodružstve, potom je Adventure Dream Mat tým pravým doplnkom pre vás. Tento inovatívny splav je navrhnutý tak, aby vám priniesol optimálny výkon a efektivitu pri ryžovaní zlata, či už ste začiatočník alebo skúsený prospektor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Adventure, v preklade dobrodružstvo je zmyslom tohto splavu. Tento splav je ideálny svojou veľkosťou do každého batohu a môžete tak spoznávať neprebádané oblasti. Je to najlepší splav na zlato svojej veľkosti na planéte - a to nie je vtip! Tento splav vyvracia mýtus, že na zachytenie zlata je potrebný veľký splav.

Technológia:
Adventure Dream Mat využíva revolučnú technológiu, ktorá umožňuje efektívnu separáciu zlata od piesku a štrku. Vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a špeciálnej konštrukcii dokáže zachytiť aj drobné častice zlata, ktoré by inak mohli uniknúť. Týmto spôsobom maximalizuje váš výťažok a minimalizuje straty.

Robustný a odolný:
Vytvorený z odolných materiálov, Adventure Dream Mat je navrhnutý tak, aby vydržal náročné podmienky pri ryžovaní. Tento splav vám poskytne spoľahlivú podporu a bude vám verným spoločníkom pri vašich dobrodružstvách.

Jednoduchá manipulácia:
S Adventure Dream Matom je ryžovanie zlata hračka. Jeho ľahká konštrukcia a jednoduchá manipulácia vám umožnia rýchlo a efektívne separovať zlato od ostatného materiálu. Navyše je ľahko prenosný a môžete ho uskladňovať aj na miestach s obmedzeným priestorom.

Univerzálne použitie:
Adventure Dream Mat nie je určený len pre profesionálnych prospektorov. Jeho jednoduchý dizajn a jednoduchá manipulácia ho robí ideálnym pre každého, kto má záujem o ryžovanie zlata. Bez ohľadu na váš vek alebo úroveň skúseností vám tento splav umožní objaviť kúzlo hľadania zlata a iných minerálov a prežiť nezabudnuteľné dobrodružstvá. Využíva jedinečný patentovaný systém!

Špecifikácia:

Rozmery: 10x40x4 cm
Hmotnosť: 0,66 kg
Materiál: Uretán