Príslušenstvo na ryžovanie zlata Karma

Kód: 924
€7,90
Skladom

Kompletná súprava príslušenstva na ryžovanie zlata Karma je navrhnutá tak, aby vám poskytla všetko, čo potrebujete na jednoduché a efektívne zbieranie zlatých nugetov a granátov. Táto súprava obsahuje kvalitné nástroje, ktoré ocení každý zlatokop, či už začiatočník alebo profesionál.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava obsahuje:
Pinzeta na šperky Karma: Vysoko presná pinzeta z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ideálna na vyberanie aj tých najmenších šperkov. Jej jemné hroty umožňujú ľahké zachytenie čiastočiek zlata, zatiaľ čo ergonomický dizajn zaručuje pohodlné uchopenie a minimálnu únavu ruky.

Prísavka na zlaté nugety Karma: Praktická nádoba na odsávanie, ktorá uľahčuje zber zlatých nugetov priamo z panvice. Nádoba je vybavená pevnou hubicou na presné odsávanie a bezpečné uloženie nájdených pokladov.

Fľaštičky na zlato Karma (2 ks). Fľaštičky sú vybavené pevným viečkom, ktoré zabezpečí, že vaše zlatinky zostanú bezpečne vnútri. Kompaktná veľkosť umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie.

Súprava príslušenstva na ryžovanie zlata Karma je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto sa venuje ryžovaniu zlata. S touto súpravou budete mať po ruke všetky nástroje, ktoré potrebujete na zbieranie a uchovávanie svojich zlatých nálezov s maximálnou účinnosťou a pohodlím.